DOM
/
Na predaj

8-izb. dom – Zamarovce

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

210 000 €

Výmera

1 000 m²
Počet izieb
8
Parkovanie
2
Cena
210 000 €
Poschodie
2
Výmera
1 000 m²
Lokalita
Trenčín

Veľký 8-izbový rodinný dom v Zamarovciach je v pôvodnom stave na pozemku 1000 m2 v tichej ulici Zamaroviec – Pod Kopánky 17. Pozostáva z dvoch samostatných, vnútorne neprepojených podlaží – vyvýšeného prízemia s výmerou 94 m2 a podzemného podlažia s výmerou 91 m2. Podzemné podlažie je prístupné z dvora a má v každej miestnosti okná. Do podkrovia je prístup rebríkom z kúpeľne na prízemí.

Dom má spracovanú architektonickú štúdiu na kompletnú rekonštrukciu.

Jedno parkovacie miesto je pred domom, vo dvore sú ďalšie. Technická budova na pozemku bude zbúraná. Privedené sú všetky siete.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Garážové státie
Napojenie na všetky IS
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
Pivnica
Pôvodný stav
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.