s dotovanou hypotékou
/
Na predaj

8-izb. dom – Zamarovce

Typ

s dotovanou hypotékou

Ponuka

Na predaj

Cena

179 000 €

Výmera

1 000 m²
Počet izieb
8
Parkovanie
2
Cena
179 000 €
Poschodie
2
Výmera
1 000 m²
Lokalita
Trenčín

Tento veľký pozemok s rozlohou 1000 m2 v Zamarovciach v tichej ulici Pod Kopánky 17 ponúka fantastickú príležitosť pre stavbu rodinného domu.

Na pozemku je tiež postavený existujúci dom s dvoma samostatnými podlažiami, ktorý sa dá zrekonštruovať alebo prestavať a vytvoriť tak priestranné a moderné miesto na bývanie.

Prízemie je vyvýšené s výmerou 94 m2, zatiaľ čo podzemné podlažie má výmeru 91 m2 a je prístupné z dvora s oknami v každej miestnosti. Podkrovie je prístupné z kúpeľne na prízemí.
Pre záujemcov o rekonštrukciu nehnuteľnosti je k dispozícii aj architektonická štúdia.

Pozemok ponúka aj dostatok parkovacích miest – jedno parkovacie miesto pred domom a ďalšie vo dvore. Napojené sú všetky siete okrem kanalizácie.
Pred dokončením predaja dôjde k zbúraniu technickej budovy na pozemku.

Od susedného pozemku z ľavej strany vznikne cesta v šírke cca 3 metre vedúca dozadu a patriaca ku zadnému pozemku, na ktorom je plánovaná výstavba jedného domu. Celkové rozmery pozemku bez cesty sú 17x60m.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Garážové státie
Napojenie na všetky IS
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
Pivnica
Pôvodný stav
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.