DOM
/
Na predaj

9-IZB.DOM-MEDZILABORCE

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

389 000 €

Výmera

277 m²
Počet izieb
9
Parkovanie
2
Cena
389 000 €
Poschodie
2
Výmera
277 m²

Máte cit pre umenie a históriu zároveň? Práve ste našli dvojpodlažný dom postavený v roku 1934 na 29 árovom pozemku v blízkosti múzea Andyho Warhola, ktorý je pripravený pre nového majiteľa. Veľkoryso zariadený, vysoko kvalitne rekonštruovaný dom, ktorý spĺňa všetky parametre aj pre náročných klientov a ponúka viac než 270m2 úžitkovej plochy. Na prízemí sa nachádzajú špeciálne vlnité stropy a múry o hrúbke viac než 1m, ktoré dodávajú priestoru iný rozmer. Prízemie disponuje 2 kúpeľňami s toaletou, vstupnou chodbou, technickou miestnosťou, plne vybavenou kuchyňou, jedálňou, obývacou izbou a spálňou. Na poschodí nájdete krásnu halu s krbom na tuhé palivo a nadchnú Vás vysoké stropy, ktoré dodávajú priestoru vznešený pocit. Nájdete tu aj hlavnú spálňu decentne a s citom zariadenú so samostatným šatníkom z ktorého je výstup na pôjd, kúpeľňu zariadenú v retro štýle, obývaciu miestnosť, izbu v ktorej sa nachádza plne funkčný klavír z roku 1929 a ďalšiu spálňu. V zime Vás zahrejú aj krbové kachle, ktoré sa nachádzajú v štyroch izbách. Z čelnej strany domu sú všetky okná s okenicami pôvodné z roku 1934 vyrobené z červeného smreka a sú komplet rekonštruované. V roku 2021 bola menená v dome elektroinštalácia, kúrenie, a vodoinštalácia, použité kvalitné materiály.

Bonusom tejto nehnuteľnosti je krásna, veľká, udržiavaná záhrada so stromami, okrasnými kríkmi rôznych druhov, kvetmi, jazierkom s rybami a leknami a priestrannou garážou pre minimálne 2 autá. V lete tu nájdete dokonalú oázu pokoja.

Dom je napojený na všetky IS elektrina, plyn, kanalizácia a bonusom je vlastná studňa. Predáva sa čiastočne zariadený a je kvalitne udržiavaný bez potreby nutnej rekonštrukcie.

Výmera pozemku: 2900m2,
Úžitková plocha domu: 270m2

Viac
2 prístupy na pozemok
Bez ťarchy
Čiastočná rekonštrukcia
Garážové státie
Komora
Krb
Nadštandardné materiály
Napojenie na všetky IS
Oplotenie
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Pivnica
Predzáhradka
Samostatne stojaci dom
So zariadením
Veľký úložný priestor
Záhradné úpravy
Všetky inzeráty makléra
Viera Mašlejová
Celý život sa pohybujem v oblasti obchodu. Úspešný obchod je pre mňa vtedy, ak sú spokojné obe strany. Realitný svet vnímam veľmi citlivo a uvedomujem si dôležitosť rozhodnutí klientov, s ktorými spolupracujem, a práve preto pristupujem ku každej nehnuteľnosti korektne a zodpovedne, lojálne a s pozitívnym prístupom. Teším sa na spoluprácu.