Kancelária
/
Na prenájom

admin. budova – topoľčany

Typ

Kancelária

Ponuka

Na prenájom

Cena

2 200 €

Výmera

264 m²
Parkovanie
6
Cena
2 200 €
Výmera
264 m²
Lokalita
Topoľčany

Zrekonštruovaná administratívna budova sa nachádza v priemyselnej časti Topoľčian na ulici Martina Rázusa. Budova má dve identické podlažia, ktoré majú v prípade potreby samostatný vstup. Reprezentatívne priestory sú zariadené kancelárskym nábytkom, čo dáva novému nájomcovi možnosť okamžitého nasťahovania. Pohodlné parkovanie je priamo pri budove v stráženom areáli. Budova má nadštandardné vybavenie – na každom poschodí je kuchynka , toalety, je tu kamerový systém, optický internet a klimatizácia. Cena prenájmu je 2.200,- Eur bez DPH + energie.

Budova má celkovú úžitkovú plochu 264 m2, k tomu je 6 parkovacích miest v cene prenájmu. Prízemie je voľné ihneď, 1. poschodie dohodou.
– výmera prízemie 132 m2
– výmera 1. poschodia 132 m2

Viac
Kamerový systém
Kancelária
Klimatizácia
Kompletná rekonštrukcia
Optický internet / TV
Všetky inzeráty makléra
Lucia Čuziová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.