DOM
/
Úspešne predaná

5/2018 – Senec, Rovinka

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

170 000 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
0
Cena
170 000 €
Poschodie
2
Lokalita
Senec

Novostavba 4i byt v RD s terasou a menšou záhradkou v tichej ulici obce Rovinka. Majiteľ chcel predať byt ešte počas sezóny pričom mal svoju predstavu o cene, ktorú chcel dosiahnuť. Zároveň očakával profesionálny servis bez starostí s tým spojených.
Jednalo sa naozaj o peknú nehnuteľnosť, ktorej plusy som sa snažila podčiarknuť cez profesionálne spracovanie inzercie (3D prehliadka, video, profi foto) a správne stanovenie predajnej ceny. Vďaka zvolenému marketingu a mojim predajným schopnostiam, som vygenerovala ihneď veľké množstvo záujemcov. Z tých sme po konzultácii s majiteľmi vybrali jedného, ktorý rešpektoval všetky podmienky z ich strany a zároveň ponúkol najvyššiu cenu- o 5 500€ vyššiu ako sme inzerovali.
Hoci v rovnakom čase boli v ponuke aj ďalšie veľmi podobné byty, majiteľ si po pár dňoch od zverejnenia inzerátu mohol vyberať medzi záujemcami. Majitelia tak boli veľmi spokojný, nakoľko obchod prebehol rýchlo, hladko a za cenu, v ktorú ani nedúfali. Suma sumárum, predané do týždňa za vyššiu cenu.

Viac
Automatická závlaha
Bez ťarchy
Klimatizácia
Napojenie na všetky IS
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Podlahové kúrenie
So zariadením
Solárne panely
Test
Tichá lokalita
Záhradné úpravy
Všetky inzeráty makléra
Šimona Kmeťová
Vždy som túžila po práci, kde by som mohla ľudom pomáhať. V realitách som sa našla. Či už potrebujete poradiť v spleti realitných pravidiel a zákonov, alebo len hľadáte niekoho, kto pochopí Vaše potreby a poskytne odborné znalosti, som tu pre Vás. Postarám sa, aby predaj či kúpa nehnuteľnosti neboli pre Vás záťažou, ale príjemným zážitkom.