BYT
/
Úspešne predaná

04/2019 : 2izb, BA III – Nové Mesto

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

115 000 €

Výmera

45 m²
Počet izieb
2
Cena
115 000 €
Výmera
45 m²
Lokalita
Bratislava, Nové Mesto

Majitelia dlho zvažovali predaj svojho 2izb po rekonštrukcii v bytovom dome NOVÁ DOBA na prízemí. Bývalo sa im výborne, lokalita skutočne na skok od všetkého. Avšak citili potrebu väčšleho životného priestoru, lebo sa im narodilo druhé dieťa. Predaj však musel byť nastavený tak, aby počas lehoty na vysťahovanie zvládli kúpiť nový byt a presťahovať sa tam, bez zbytočných stresov z dvojitého sťahovania do podnájmu.

Byt na prízemí nie je zrovna najobľúbenejšie poschodie pre kupujúcich. Majitelia však do bodky splnili moje rady ako pripraviť byt na predaj a tak mi pripravili pôdu pre maximalizáciu účinku nášho marketingu. A preto môžem povedať “Predané v prrvý deň obhliadok, za stanovenú cenú” a aj s dlhšou lehotou na vysťahovanie. Dokonca nám nový majiteľ poskytol “psychologickú barličku” v podobe možnosti ešte ďalšieho predĺženia lehoty na vysťahovanie za poplatok.

Viac
Historická budova
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Pivnica
Slnečný
Tehlový bytový dom
Test
Vymenené rozvody
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.