POZEMOK
/
Úspešne predaná

08/2018 : stavebný pozemok, BA II – Ružinov

Typ

POZEMOK

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

612 000 €

Výmera

0 m²
Cena
612 000 €
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Majiteľka zdedila veľký stavebný pozemok so starým domom na zbúranie a všetkými inžinierskymi sieťami. Bonusom bol prístup z dvoch strán, o čom majiteľka ani len nevedela. Pravidelne dostávala do schránky ponuky od RK na jeho odkúpenie, zdalo sa jej však, že ponúkali nízku cenu. Oslovila ma s požiadavkou najprv len naceniť pozemok.

Pri prvom stretnutí som ju však prekvapila otázkami, na ktoré nemala odpoveď. Vravela, že žiaden maklér sa jej na to nepýtal, len rovno povedal cenu. Vysvetlila som je, že keď ich dostanem, budem vedieť povedať kde v rozpätí 200 až 450€/m2 je reálna predajná cena. Trpezlivo postupovala podľa mojich pokynov a cca 2 mesiace po prvom strenutí som ju potešila správou, že sa pohybujeme na hornej hranici. Preto sme spustili predaj a pozemok sme predali za jeden týždeň, za plnú cenu.

Niekedy sa oplatí počkať 2 mesiace a dať dokopy všetky podklady ktoré skúsený maklér potrebuje, lebo potom môžete zarobiť na predaji raz toľko. Veď uznajte, je rozdiel predať pozemok za 300.000€, alebo 612.000€, nie?

Viac
Bez ťarchy
Dobrá dostupnosť MHD
Dobré rozmery pozemku
Napojenie na všetky IS
Test
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.