BYT
/
Úspešne predaná

02/2018 : 2izb, BA II – Nivy

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

165 000 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
2
Cena
165 000 €
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Pani majiteľka v čase prvého kontaktu už žila v zahraničí, kde plánovala kúpu novej nehnuteľnosti. Preto potrebovala predať svoj veľkometrážny 2i byt s ( až 78 m2 ) s oku lahodiacou rekonštrukciou a 2 lodžiami v krátkom čase za čo najvyššiu možnú cenu, BEZ starostí a nutnosti zbytočne tráviť čas na Slovensku. Počas úvodnej konzultácii po telefóne som pani majiteľke vysvetlila, že jej prítomnosť bude potrebná až na podpis kúpnych zmlúv a že všetko vieme riešiť po telefóne a cez emaily. Potrebujem iba zabezpečiť kľúče od nehnuteľnosti. Preto prvý cieľ bol splnený hneď, mohla byť počas predaja v zahraničí.

Kupcu sme našli cca po týždni, ale keďže bol cudzinec a nemal ešte všetky povolenia potrebné k získaniu úveru, predaj sme na vianočné sviatky pozastavili, aby získal čas na ich vybavenie. Bohužiaľ, len sa to naťahovalo na úradoch, tak sme opät spustili inzerciu a kupcu našli po jednej obhliadke. Predaj zrealizovaný, cena dodržaná a tak sme sa mohli s pani majiteľkou stretnúť 1x tvárou v tvár pri podpise kúpnych zmlúv u notára

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Lodžia
Nepriechodné izby
Okamžité nasťahovanie
S výhľadom
So zariadením
Test
Ukončená výstavba v okolí
Vymenené rozvody
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.