BYT
/
Úspešne predaná

01/2019 : 2izb, Senec

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

85 000 €

Výmera

36 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
85 000 €
Výmera
36 m²
Lokalita
Senec

Majiteľka útulného 2izb bytu s parkovaním v 3r. novostavbe a bonusom v podobe predzáhradky a terasou ( 45m2 ) byt predávala už asi mesiac, keď ma oslovila na spoluprácu. Záujemcovia chodili na obhliadky, ale akosi sa nemali “k činu”.  A nevedela prečo, možno sa obávali kúpy priamo od vlastníka? Sama podpísala zmluvu na kúpu inej nehnuteľnosti vo výstavbe. A hoci mala dostatok času na predaj tohto bytu až do jesene, chcela mať čistý úverový register. Dúfala, že predáme tak, aby po predaji musela ísť do podnájmu iba na krátky čas.
Po preskúmaní konkurencie v okolí som v prvom kroku NAVÝŠILA predajnú cenu. V danej lokalite to  bol žiadaný typ nehnuteľnosti, v podstate bez  konkurencie a netlačil nás čas, preto sme si mohli dovoliť prémiovú cenu. Hneď v prvý deň obhliadok sa štyria záujemcovia zo 7 vyjadrili, že nehnuteľnosť chcú kúpiť. Hoci dvaja záujemcovia chceli aj navýšiť kúpnu cenu, po preštudovaní ponúk na kúpu sme sa rozhodli pre mladý pár, ktorý hľadal investičnú nehnuteľnosť, tzn. takú, ktorú budú ďalej  prenajímať. 
A asi už viete, prečo sme sa rozhodli práve pre túto dvojicu. Ich prvou podnájomníčkou bude majiteľka bytu. Takto bez stresu zo sťahovania sa do podnájmu bude v kľude bývať v byte až do doby, kým dom nebude dokončený. Cieľ splnený.

Viac
Bez ťarchy
Hliníkové okná
Luxusné zariadenie
Navrhnutý interiérovým architektom
Nízkoenergetický dom
Plynový sporák
Podzemné parkovanie
Test
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.