BYT
/
Úspešne predaná

01/2019 : 4izb, BA II – Ružinov

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

300 000 €

Výmera

146 m²
Počet izieb
4
Cena
300 000 €
Výmera
146 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Pani majiteľka ma na predaj veľkometrážneho 4izb byt s 2 lodžiami v žiadanom tehlovom bytovom dome oslovila už pred 3 rokmi. Na prvom stretnutí som však zistila, že spoluvlastníčkou je aj maloletá dcéra čo by predaj veľmi skomplikovalo a časovo natiahlo, nakoľko rezervačnú aj kúpnu zmluvu musí odobriť súd, či je v záujme maloletej.

Navrhovala som počkať s predajom kým nebude plnoletá, alebo vyriešiť vlastnícke práva na byte vysporiadaním s inými nehnuteľnosťami. Pani majiteľka sa do predaja pustila s iným maklérom, a keď našli kupca, celé to padlo, lebo ho odradilo to, na čo som poukazovala ja hneď na začiatku. Preto majiteľka dala na moju radu, právne nehnuteľnosť vysporiadala a po 2 rokoch behania po súdoch sa na mňa obrátila znovu. Cieľ bol jasný : predať byt tak, aby si z peňazí mohli bez stresu mohli kúpiť dva menšie byty a v pokoji sa tam presťahovať.

Do 2 mesiacov sme byt predali, jemnou úpravou ceny sme získali aj 5 mesačnú lehotu na vysťahovanie po zaplatení kúpnej ceny, aby si majitelia stihli kúpiť nové byty aj v kľude presťahovať.

Viac
Bez ťarchy
Bezbariérový
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Komora
Lodžia
Nepriechodné izby
Novostavba
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
S výhľadom
Tehlový bytový dom
Test
Ukončená výstavba v okolí
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.