Kancelária
/
Na prenájom

Kancelária – Topoľčany, BCS

Typ

Kancelária

Ponuka

Na prenájom

Cena

472 €

Výmera

45 m²
Počet izieb
2
Cena
472 €
Poschodie
5
Výmera
45 m²
Lokalita
Topoľčany

Kancelársky priestor sa nachádza v budove Biznis Centrum Stummerova ( BCS ) v Topoľčanoch. BCS je budova v centre mesta s elegantným dizajnom a pristormi aktuálne vyhovujúcim dnešným požiadavkam. BCS ponúka širokú škálu veľkostí kancelárií s príslušenstvom, ktoré umožňujú klientom možnosť dopriať si viac priestoru, alebo sa rozšíriť podľa potreby. Pri práci je potrebné, aby ste sa cítili dobre a naše kancelárie Vám zabezpečia všetko pre rýchle a efektívne podnikanie. Na každom poschodí je kuchynka a toalety, budova má bezbariérový vstup s výťahom.

KANCELÁRIA s balkónom
dve prepojené kancelárie majú spolu 45 m2 ( 30 m2 + 15 m2 ) sú na 5. poschodí, každá kancelária má aj samostatný vstup, je tu laminátová podlaha, interiérové tieniace rolety, klimatizácia, WIFI, 24 hodinový prístup

Ku kamncelárii máte možnosť prenajať si parkovacie miesto vo dvore budovy za 20 Eur / mesiac + DPH.

Cena 472,50 Eur s energiami mesačne + DPH.
Depozit 567,- Eur.
Bez parkovacieho miesta.

Viac
Balkón
Bezbariérový
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Lucia Čuziová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.