fbpx
Kancelária
/
Na prenájom

Kancelária – Topoľčany, BCS

Typ

Kancelária

Ponuka

Na prenájom

Cena

344 €

Výmera

40 m²
Počet izieb
1
Cena
344 €
Poschodie
2
Výmera
40 m²
Lokalita
Topoľčany

Kancelársky priestor sa nachádza v budove Biznis Centra Stummerova ( BCS ) v Topoľčanoch. BCS je budova v centre mesta s elegantným dizajnom a pristormi aktuálne vyhovujúcim dnešným požiadavkam. BCS ponúka širokú škálu veľkostí kancelárií s príslušenstvom, ktoré umožňujú našim klientom možnosť dopriať si viac priestoru, alebo sa rozšíriť podľa potreby. Pri práci je potrebné, aby ste sa cítili dobre a naše kancelárie Vám zabezpečia všetko pre rýchle a efektívne podnikanie. Na každom poschodí je kuchynka a toalety.

VOĽNÁ KANCELÁRIA
rozloha kancelárie 40 m2, 2. poschodie, laminátová podlaha, interiérové tieniace rolety, klimatizácia, WIFI, 24 hodinový prístup

Cena 344 Eur s energiami mesačne + DPH.
Depozit 412 Eur.
Bez parkovacieho miesta.

Viac
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Kamerový systém
Klimatizácia
Optický internet / TV
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Lucia Čuziová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.