DOM
/
Na predaj

MEŠTIANSKY DOM – TRNAVA

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

890 000 €

Výmera

580 m²
Počet izieb
7
Parkovanie
3
Cena
890 000 €
Poschodie
1
Výmera
580 m²
Lokalita
Trnava

Najvzácnejší meštiansky dom na Kapitulskej ulici v Trnave sa predáva po takmer 100 rokoch. Nachádza sa v exkluzívnej polohe v susedstve synagógy a vychýrenej reštaurácie Forhaus. Z okien domu vidíte priamo baziliku sv. Mikuláša. Ide o najstarší historický dom na Kapitulskej ulici, ktorý je dôležitou pamiatkou renesančného staviteľstva zo 16. storočia a teraz môže patriť aj vám. Vďaka dlhodobému vlastníctvu jednej rodiny sa v ňom zachovalo veľa pôvodných prvkov.

V súčasnosti pozostáva z troch prenajatých 1, 2 a 3-izbových bytov na 1. poschodí, výrobných priestorov na prízemí a unikátnej klenbovej pivnice z r. 1555. Na základe platného stavebného povolenia je možné vybudovať nad prístavbou domu apartmán s terasou. Parkovanie je možné v podbrání a po stavebnej úprave aj na vlastnom pozemku.

Zhrnutie parametrov :
– rodinný dom s troma bytmi
– výmera pozemku 532 m2
– úžitková plocha 580 m2 z toho UP pivnice – 211 m2
– vhodný ako rodinné sídlo “striebro”
– investícia – priestor na ďalšie 3 apartmány
– parkovanie v podbrání domu / po úprave aj na vlastnom pozemku /
– kúpnu cenu je možné financovať aj z hypotekárneho úveru

Podrobné informácie vám rád poskytnem na osobnom stretnutí, prípadne na obhliadke.

Ponuková cena 890.000,-EUR.

Viac
Blízko parku
Centrum mesta
Historická budova
Vysoké stropy
Všetky inzeráty makléra
Slavomír Tuleja
Nehnuteľnosti sú mojím životom už 20 rokov. Opakovane pomáham klientom kupovať a predávať ich nehnuteľnosti bezpečne, a čo najbližšie k ich ideálnej predstave. Pokiaľ si zvolíte spoluprácu so mnou, získate partnera, ktorý dlhodobo sleduje situáciu na realitnom trhu a odporučí kúpu alebo predaj Vašej nehnuteľnosti za najlepšiu cenu. Budete mať istotu, že svoju nehnuteľnosť, alebo peniaze za predaj získate bezpečne a bez rizika neúspechu alebo straty.