DOM
/
Na predaj

4- izb. dom – Horné Obdokovce

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

169 900 €

Výmera

110 m²
Počet izieb
4
Cena
169 900 €
Výmera
110 m²
Lokalita
Topoľčany

Novostavba rodinného domu s úžitkovou plochou 110 m2 na 540m2 veľkom pozemku v Horných Obdokovciach, na ktorej nebolo šetrené na kvalitných komponentoch a technológiách.
Murovaný dom – Wienerberger Porotherm s inteligentnou elektroinštaláciou má praktickú dispozíciu, pre komfort každého člena rodiny sú hlasové a dátové prípojky v 3 izbách.
Termoregulovanie teploty si nastavíte podľa vlastných preferencíí v každej miestnosti.
Podlahové kúrenie pripojené na plynový kotol Immergas, systém Geberit na toalete, príjemné hladké sadrokartónové stierky s bielou maľbou, predpripravené prípojky na všetky kuchynské spotrebiče ako aj predpríprava na klimatizáciu a komína ku krbu.
Rodinný dom vám odovzdáme v štádiu holodom, jeho interiér necháme vo vašich rukách, aby ste si z domu vytvorili svoj domov.
Vaša strecha nad hlavou je keramická škridla Wienerberger osadená na drevenách trámoch. Kľúče od bezpečnostých dverí tohto domu čakajú už iba na vás.

Viac
Holodom
Novostavba
Všetky inzeráty makléra
Juraj Gráčik
V obchode sa pohybujem od roku 2012. Ale až v realitách som pocítil vážnosť a odlišnosť každého obchodu. Každý nový deň v realitách je niečím iný a výnimočný. Som rád že práve ja môžem byť pri životných rozhodnutiach našich klientov. Pre svojich zákazníkov pracujem vždy v 100% nasadení.