DOM
/
Na predaj

Novinka: 4-izb. RD – Divina

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

345 000 €

Výmera

136 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
2
Cena
345 000 €
Poschodie
2
Výmera
136 m²
Lokalita
Žilina

Novinka: Ponúkame Vám nové bývanie v modernom rodinnom dvojdome v obci Divina, len 10 minút od centra Žiliny. Dom je dvojpodlažný s tromi spálňami a dvomi kúpeľňami. Moderná dispozícia domu ponúka vstupnú chodbu so šatníkom, izbu, kúpeľňu s WC, práčovňu a garáž. Na poschodí je priestranná obývačka prepojená s kuchyňou a vstupom na terasu, dve izby so vstupom na terasu, kúpeľňa a samostatné WC.
Nachádza sa na celodenne slnečnom pozemku s orientáciou na juhozápadnú stranu. Súčasťou domu je vyhrievaná garáž a dve parkovacie miesta. Úžitková výmera rodinného domu je 136 m2. Súčasťou domu je garáž s výmerou 23 m2, balkón s výmerou 21 m2 a terasou o výmere 54 m2 s orientáciu na východ.

Tehlový dom je tesne pred dokončením, použité sú len kvalitné materiály v exteriéri ako aj v interiéri. Dom je murovaný z tehly Porotherm o hrúbke 300mm, zateplený minerálnou vatou Nobasil o hrúbke 150mm, odvetraná fasáda systémom FUNDERMAX. O tepelnú pohodu sa postará tepelné čerpadlo a predpríprava je aj na fotovoltaiku. Výplne tvoria plastové okná a hliníkové dvere s izolačným trojsklom. Z hľadiska energetickej účinnosti má dom certifikát triedy A0. Napojený je na elektriku, optiku, vodu a žumpu. Výhodou je tichá lokalita s pekným výhľadom a možnosť dohodnúť si individuálnu úpravu interiéru podľa vlastného štandardu.

Cena jedného domu za štádium „holodom“ je 345.000 eur s DPH

Cena za dom zahŕňa inžinierske siete (voda, elektrika, optický internet, žumpa), projektovú
dokumentáciu a stavebný inžiniering. Stavebné povolenie a všetky certifikáty potrebné ku kolaudácii.
Súčasťou ceny sú aj terénne úpravy bagrom / rozhrnutie zeminy/ okolo domu a spevnené plochy pre
parkovanie.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Viac
S výhľadom
Slnečný
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Marek Hrubaník
Z predchádzajúcej práce mám bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi a s obchodom, takže stať sa realitným maklérom bola pre mňa prirodzená voľba. Ku klientom pristupujem vždy profesionálne a s maximálnym nasadením. Riadim sa pravidlom, že s úsmevom na tvári a s dobrou náladou sa dá zvládnuť každá situácia. Každý nový deň v práci realitného makléra je niečím iný a výnimočný a to mám na tejto práci najradšej.