DOM
/
Na predaj

NOVINKA: 4-izb. RD – Čierny Brod/Košúty, okr. GA

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

259 000 €

Výmera

831 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
2
Cena
259 000 €
Poschodie
0
Výmera
831 m²
Lokalita
Galanta

Práve nám pribudol do ponuky skvelý 4 – izbový bungalov s obytnou plochou 91 m2 a terasou 28 m2. Samostatne stojaci dom sa nachádza na krásne upravenom pozemku o výmere 831 m2. Lokalita je v obci Čierny Brod, katastrálne územie Košúty.
Praktická dispozícia, krb v dennej zóne, krytá terasa, pekne upravená záhrada s detským ihriskom, prístrešok pre 2 autá, súkromie na konci slepej ulice a mnoho ďalších benefitov vás iste presvedčí, že tento dom sa naozaj oplatí vidieť naživo.
Takéto bývanie je snom pre všetky mladé rodiny, alebo rodiny, ktoré už potrebujú svoj upravený priestor a kľud. Ich priatelia a vnúčatá však budú zbožňovať tráviť tu grilovačky, víkendy či prázdniny.

IS: Elektrina, plyn, voda, kanalizácia, studňa, optický internet.
Priamo v obci je základná občianska vybavenosť vrátane MŠ a ZŠ (1.-4.roč). Do 11 minút autom v okresnom meste Galanta sú už všetky ostatné dostupné služby.

Viac informácii je uvedených aj v 3D prehliadke, prípadne všetky ďalšie otázky rada zodpoviem telefonicky či osobne na obhliadke.

Viac
Automatická závlaha
Detské ihrisko
Dobré rozmery pozemku
Garážové státie
Ideálna orientácia
Kamerový systém
Klimatizácia
Krb
Samostatne stojaci dom
Tichá lokalita
Záhradné úpravy
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.