DOM
/
Na predaj

RODINNY DOM PODHORANY

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

138 000 €

Výmera

784 m²
Počet izieb
4
Cena
138 000 €
Výmera
784 m²
Lokalita
Nitra, Topoľčany

Riešime bývanie rieši vaše bývanie naozaj zaujímavou ponukou v obci Podhorany. Charizmou veľký, výmerou skromnejší 4izbový rodinný dom 61,5m² na pozemku o rozlohe 784m².
Napojený na všetky IS. Postavený je z nepálenej tehly, podpivničený a má pochôdznu povalu s príslušným balkonom. K domu prináleží aj murovaná letná kuchyňa a hospodárske miestnosti. Rodinný dom Vás nadchne svojimi presvetlenými miestnosťami. Záhrada vďaka odrastenej zeleni zabezpečuje dostatočné súkromie a už teraz som zvedavá, ktoré jej zákutie vás očarí najviac.

Viac
Blízko parku
Detské ihrisko
Napojenie na všetky IS
Pivnica
Plastové okná
Pri lese
Slnečný
Studňa
Tichá lokalita
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Martina Raftlová
Vždy bolo mojou túžbou pracovať s ľudmi, organizovať si svoj pracovný harmonogram, chcela som, aby môj pracovný deň bol iný a v niečom výnimočný. Toto všetko viem zažiť ako realitný maklér, priznám sa, bol to vždy môj sen. Nie je to len môj sen, ktorý si chcem splniť, ale hlavnou radosťou tejto práce je, že viem pomôcť ľuďom pri hľadaní nehnuteľnosti, ktorú môžu nazývať svojim domovom. Zodpoviem Vám každú otázku a poradím Vám pri situácii, kedy sa nebudete vedieť rozhodnúť. Mám za sebou skvelý tím, s ktorým dosiahneme spoločný cieľ a to “príjemný zážitok pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti.