Rekreačné
/
Na predaj

Penzión Royal Podhájska

Typ

Rekreačné

Ponuka

Na predaj

Cena

2 200 000 €

Výmera

3 509 m²
Počet izieb
18
Parkovanie
15
Cena
2 200 000 €
Výmera
3 509 m²

Penzión Royal sa nachádza v obci Podhájska v časti Belek, na úpätí Pohronskej pahorkatiny. Podhájska je známa svojím termálnym prameňom, ktorého voda má širokospektrálne účinky.
Penzión spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky na ubytovanie. Svojím vybavením je vhodný, tak na oddych pre návštevníkov termálneho kúpaliska, ako aj na rôzne podnikové semináre, školenia, rod. oslavy a pod.
Hostia majú k dispozícii 18 izieb, z ktorých každá je vybavená televíziou, internetom, minibarom , vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC ( celková kapacita pevných lôžok je 42). V jedálenskej časti je barový pult , TV+ Sat. a možnosť posedenia pri kozube. V oddelenej časti jedálne ( separé ) priestor s kapacitou cca. 20miest. Z jedálne je východ na letnú terasu, kde sa dá príjemne posedieť a pokochať sa pohľadom na les neďalekej pahorkatiny.
Penzión ďalej ponúka možnosť zacvičiť si vo fitness, relax v saune a oddych v malej vinárni, ktorá sa nachádza v suteréne penziónu a má kapacitu 26 miest. Možnosť športového vyžitia v interiéri ponúka stolný tenis a v exteriéri tenisový kurt ( letná sezóna). V letných mesiacoch je k dispozícii aj altánok s kapacitou cca. 25 miest.
V podzemnom podlaží sa nachádza dvoj- garáž . Parkovisko pre hostí penzionu je v areáli penziónu a je chránené kamerovým systémom.

Celková výmera pozemku na ktorom je postavený penzión je 3509 m2 a úžitková plocha predstavuje 1550m2 ( podzemné podlažie, 1. nadzemné podlažie, 2.nadzemné podlažie a podkrovie, ktoré je výmerou, usporiaaním a spôsobom zariadenia identické s 2. nadzemným podlažím)

V prípade záujmu, je možné nehnuteľnosť využiť aj na iné účely ako penzión.

Viac
Altánok
Automatická závlaha
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Dobré rozmery pozemku
Ideálna orientácia
Príroda
Recepcia
So zariadením
Uzavretý areál
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.