POZEMOK
/
Na predaj

POZEMOK – CÍFER

Typ

POZEMOK

Ponuka

Na predaj

Cena

207 999 €

Výmera

767 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
2
Cena
207 999 €
Poschodie
1
Výmera
767 m²

Stavebný rovinatý pozemok uprostred obce Cífer o výmere 767 m2, na kt. leží rod. dom v pôvodnom stave so zastavanou plochou 153 m2 a úžitkovou výmerou domu 300 m2. Na prízemí sú – 3 izby, kuchyňa, špajza, chodba, kúpeľňa, WC, schody do pivnice a podkrovie. V podkroví je 1 izba s balkónom a možnosť dokončenia 3 izieb s kúpeľňou. V dome je plynový kotol na kúrenie. Dom je napojený na IS – elektrika, plyn. Je tam aj vlastná kopaná studňa a nová kanalizačná prípojka. Postavený je z pálenej tehly, má škridlovú strechu a je podpivničený. Je možné ho zbúrať a postaviť si dom podľa vlastných predstáv, prípadne zrekonštruovať.
Cífer je obľúbená obec na žitie, starostlivý starosta, vlakové napojenie, potraviny, reštaurácie, MŠ, ZŠ, športová hala, športový klub, detský lekár, dobré napojenie na diaľnicu, kúpalisko Pác, Trnava 10 km a Senec 10 km.

Viac
Bez ťarchy
Centrum mesta
Detské ihrisko
Ideálna orientácia
Možnosť dispozičnej zmeny
Napojenie na všetky IS
Občianska vybavenosť
Oplotenie
Parkovacie miesto
Pivnica
Pôvodný stav
Príroda
Rýchlosť transakcie
Samostatne stojaci dom
Slnečný
Tehla
Tichá lokalita
Vlakové spojenie
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Michaela Fundárková
Po rokoch pôsobenia v zahraničí na obchodnom oddelení v hotelierstve som si konečne splnila svoju túžbu pracovať v realitách. Reality ma vždy veľmi priťahovali. Kúpu a predaj považujem za veľmi dôležitý, no zároveň vzrušujúci proces v živote. S radosťou vás budem sprevádzať týmto významným životným rozhodnutím, ukážem vám správny smer a pomôžem vám.