POZEMOK
/
Na predaj

pozemok – klátova nová ves, pe

Typ

POZEMOK

Ponuka

Na predaj

Cena

54 434 €

Výmera

3 202 m²
Cena
54 434 €
Výmera
3 202 m²
Lokalita
Partizánske

Prostredie obce Klátova Nová Ves (Partizánske) je obklopené horami, preto je vnímaná veľmi pokojne a z časti aj rekreačne. Výborná občianska vybavenosť ju radí medzi obľúbené obce aj pre mladé rodiny. Naše pozemky sa nachádzajú na slnečnom juhozápadnom svahu s krásnymi výhľadmi. Územný plán zaradil výhľadovo túto časť na vybudovanie IBV .

Veľký pozemok (orná pôda) je už teraz rozdelený na 3 samostatné stavebné pozemky, ktoré nadväzujú na momentálny stav oblasti s prístupovou cestou. Pozemok má šírku 30 m. K pozemkom zatial neexistuje cesta a siete sú v dosahu cca 140 m (voda, elektrina a plyn). Pozemok je ideálny ako investíčný s budúcim využitím na vybudovanie viacerých stavebných pozemkov.

Viac
Dobré rozmery pozemku
Občianska vybavenosť
ÚPI k dispozícii
Všetky inzeráty makléra
Lucia Grmanová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.