POZEMOK
/
Na predaj

Pozemok – TT, Za traťou

Typ

POZEMOK

Ponuka

Na predaj

Cena

232 783 €

Výmera

667 m²
Počet izieb
0
Parkovanie
0
Cena
232 783 €
Poschodie
0
Výmera
667 m²
Lokalita
Trnava

Ponúkam na predaj výnimočný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite ZA TRAŤOU, kde sa kvalitné pozemky predávajú len veľmi zriedka. Tento pozemok so svojimi ideálnymi parametrami a skvelou polohou je presne to, čo hľadáte.

Pozemok má výmeru 667 m² a šírku 18 m, čo poskytuje dostatok priestoru na výstavbu vášho vysnívaného rodinného domu. Orientácia záhrady na juhovýchod a juhozápad zaručuje príjemné slnečné svetlo po celý deň, čo dodá vášmu bývaniu tú správnu atmosféru.

Všetky inžinierske siete sú už pripravené priamo na pozemku, čo znamená, že môžete okamžite po vydaní stavebného povolenia začať so stavebnými prácami bez akýchkoľvek omeškaní.

Parametre pozemku:
Výmera: 667 m²
Šírka pozemku: 18 m
Orientácia záhrady: juhovýchod (J/V) a juhozápad (J/Z)
Cena: 349 €/m²

Investujte do tejto jedinečnej príležitosti a získate kvalitný pozemok v jednej z najžiadanejších lokalít !

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Slavomír Tuleja
Nehnuteľnosti sú mojím životom už 20 rokov. Opakovane pomáham klientom kupovať a predávať ich nehnuteľnosti bezpečne, a čo najbližšie k ich ideálnej predstave. Pokiaľ si zvolíte spoluprácu so mnou, získate partnera, ktorý dlhodobo sleduje situáciu na realitnom trhu a odporučí kúpu alebo predaj Vašej nehnuteľnosti za najlepšiu cenu. Budete mať istotu, že svoju nehnuteľnosť, alebo peniaze za predaj získate bezpečne a bez rizika neúspechu alebo straty.