Iné
/
Na predaj

Priemyselný objekt – Vrbové

Typ

Iné

Ponuka

Na predaj

Cena

1 800 000 €

Výmera

21 723 m²
Cena
1 800 000 €
Výmera
21 723 m²
Lokalita
Piešťany

Priemyselný objekt je situovaný blízko centra mesta Vrbové v priemyselnom areáli (bývalá Trikota), 7 km od diaľnice, 10 km od Piešťan. Objekt obsahuje súbor hál s vrátnicou, plochami na parkovanie a vnútrozávodné komunikácie.

Celková výmera pozemkov je 21 723 m2.
Zastavaná plocha výrobných hál je 8729 m2 (2 podlažia).
Zastavaná plocha obslužných priestorov je 2359 m2 (5 podlaží)
Zastavaná plocha vrátnice je 294 m2 (1 podlažie)

Hlavný objekt pozostáva zo štyroch častí – dve krajné dvojpodlažné výrobné haly, ktoré sú identické, oddeľuje päťpodlažná budova, v ktorej sú pomocné priestory k hlavným halám (kancelárie, šatne). Na piatom podlaží je umiestnená vzduchotechnika. Ďalšie haly sú v zadnej časti, slúžili ako skladovacie priestory pre výrobky pred ich expedíciou. Z bočnej časti je 5 nákladných rámp.
V halách sa nachádzajú tri nákladné (3200 kg) a dva osobné výťahy a poschodia sú vzájomne sú poprepájané schodiskami.

Rozvod studenej vody je po celom objekte a dodávka TÚV je z plynového kotla. Vykurovanie bolo zabezpečené radiátormi resp. vzduchotechnickými rozvodmi z kotlov na plyn umiestnených v kotolni.

Začiatok užívania stavby bol v roku 1979, rekonštrukcia prebehla v roku 2001.
Priestory sú už dlhšiu dobu nepoužívané, elektrická prípojka aj plynová prípojka je momentálne odpojená. V blízkej dobe bude objekt napojený na zdroj vysokého napätia.

Cena objektu podľa znaleckého posudku z roku 2020 bola stanovená na 3,14 mil. €

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.