BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – ZA. Borová

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

162 000 €

Výmera

62 m²
Počet izieb
3
Cena
162 000 €
Poschodie
3
Výmera
62 m²
Lokalita
Žilina

Ponúkame na predaj tento 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Solinky v Žiline, ulica Borová. Byt sa nachádza na 3. poschodí z celkových 7 v zateplenom bytovom dome s výťahom. Ponúka 62 m2 podlahovej plochy. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii vrátane murovaného jadra. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatnej toalety, obývačky, spálne, detskej izby a kuchyne s výstupom na lodžiu. Celkové mesačné náklady pre štvorčlennú rodinu sú 200 EUR.
Bližšie sa môžete oboznámiť s nehnuteľnosťou v spracovanej 3D prezentácii.
Parkovanie je verejné, pred bytovým domom. Lokalita s kompletným občianskym vybavením (školy, škôlky, reštaurácie, obchody, kostol, OC Max s kinom). Neďaleko sa nachádza relax zóna Lesopark.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Marek Hrubaník
Z predchádzajúcej práce mám bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi a s obchodom, takže stať sa realitným maklérom bola pre mňa prirodzená voľba. Ku klientom pristupujem vždy profesionálne a s maximálnym nasadením. Riadim sa pravidlom, že s úsmevom na tvári a s dobrou náladou sa dá zvládnuť každá situácia. Každý nový deň v práci realitného makléra je niečím iný a výnimočný a to mám na tejto práci najradšej.