BYT
/
Na predaj

Novinka: 3-izb. byt – ZA. Gaštanová

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

185 000 €

Výmera

70 m²
Počet izieb
3
Cena
185 000 €
Poschodie
8
Výmera
70 m²
Lokalita
Žilina

Práve nám pribudol do ponuky tento príjemne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Solinky v Žiline. Situovaný je na 8. poschodí z celkových 12 v zateplenom bytovom dome s výťahom. Ponúka 70 m2 podlahovej plochy s príjemnými výhľadmi na okolitú prírodu. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatnej toalety, obývačky, 2 spálni a kuchyne s prístupom na lodžiu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou priestorov a lodžie pred 4 rokmi, okrem kúpeľne a WC, ktoré boli zrekonštruované pred 10 rokmi. Nová vaňa a bezpečnostné dvere. Nábytok ostáva v byte a je súčasťou kúpnej ceny. Bližšie sa môžete oboznámiť s nehnuteľnosťou v spracovanej 3D prezentácii.

Parkovanie je verejné, pred bytovým domom.
Lokalita s kompletným občianskym vybavením (školy, škôlky, reštaurácie, obchody, kostol, OC Max s kinom). Neďaleko sa nachádza relax zóna Lesopark.

Byt bude voľný od februára 2023.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Viac
Slnečný
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Marek Hrubaník
Z predchádzajúcej práce mám bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi a s obchodom, takže stať sa realitným maklérom bola pre mňa prirodzená voľba. Ku klientom pristupujem vždy profesionálne a s maximálnym nasadením. Riadim sa pravidlom, že s úsmevom na tvári a s dobrou náladou sa dá zvládnuť každá situácia. Každý nový deň v práci realitného makléra je niečím iný a výnimočný a to mám na tejto práci najradšej.