BYT
/
Na predaj

3,5-IZB. BYT, TOPOĽČANY

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

117 000 €

Výmera

72 m²
Počet izieb
3
Cena
117 000 €
Poschodie
4
Výmera
72 m²
Lokalita
Topoľčany

Pozeráte v nedeľu reláciu “Nové bývanie” ako zo starého bytu urobia nový, do ktorého by ste sa hneď nasťahovali? Tak pre Vás máme 3,5 izbový byt so zastrešeným balkónom, ktorý si môžete prerobiť podľa Vašich predstáv. Nachádza na 4. poschodí na ul. Hviezdoslava v Topoľčanoch. Je v pôvodnom zachovalom stave, menené boli iba plastové okná a je čiastočne vystierkovaný. A to robí tento byt zaujímavým, pretože si ho dispozične môžte zmeniť a urobiť z neho jedinečné bývanie. Samotný bytový dom prešiel nedávnou rekonštrukciou fasády so zateplením, novým balkónom a tichým výťahom. K bytu patrí aj pivnička.
Prednosťou tohoto bytu je lokalita, orientácia bytu (V-Z), bezproblémové parkovanie, veľa zelene a krásny výhľad z balkóna na pohorie Tribeč. Sídlisko Východ, kde sa byt nachádza má výbornú občiansku vybavenosť, dobrú dopravnú dostupnosť a v lete poteší mestské kúpalisko.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Komora
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Plastové okná
Pôvodný stav
S výhľadom
Tichá lokalita
Výťah
Zeleň v okolí
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Igor Slávik
VENI,VIDI, VENDI... PRIŠIEL SOM, VIDEL SOM, PREDAL SOM... Týmito tromi ne-obyčajnými slovami by som v skratke definoval, čo robím. Bývanie je pre každého človeka esenciálnou potrebou. Úspešné zobchodovanie predaja a spokojnosť klienta sú pre mňa tie najvyššie priority v tomto biznise. Hlavne si uvedomujem veľkú zodpovednosť a záväzok voči klientovi, ktorý sa spolieha na moju profesionalitu, odbornosť a celkovú úspešnosť daného obchodu. Je to práca, ktorú ak robíte naplno, z vás robí úspešných a z klientov spokojných ľudí.