fbpx
Iné
/
Na predaj

Rekreačný objekt – Senec

Typ

Iné

Ponuka

Na predaj

Cena

135 000 €

Výmera

116 m²
Počet izieb
5
Parkovanie
2
Cena
135 000 €
Poschodie
3
Výmera
116 m²
Lokalita
Senec

Investičná príležitosť, priestor na Vaše podnikanie, víkendové či trvalé bývanie v blízkosti vody? Vidíte ten potenciál?

Na všetky tieto účely môže byť využívaný rekreačný objekt na severnej strane Slnečných jazier o úžitkovej ploche 116,52m2 ( ZP 50m2, pozemok 68m2). Aktuálne sa 2 plne zariadené apartmány prenajímajú počas celého roka, s výbornou obsadenosťou. Suterén s čarovnou atmosférou starej vínnej pívnice si priam pýta prerábku na “pánsky klub”, ochutnávky vín alebo domáce fitnes.

Dôležité detaily na záver : všetky IS vrátane optického internetu, možnosť trvalého pobytu, prenajatý pozemok na parkovanie 2áut priamo pred objektom, nízke prevádzkové náklady, klimatizácia, el. ovládané rolety.

Viac
Bez ťarchy
Klimatizácia
Nízke prevádzkové náklady
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Pri vode
Rýchly priebeh
Tehla
Ukončená výstavba v okolí
Veľký úložný priestor
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.