fbpx
DOM
/
Na predaj

3-izb. RD – Viničné

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

225 000 €

Výmera

156 m²
Počet izieb
3
Cena
225 000 €
Poschodie
0
Výmera
156 m²
Lokalita
Pezinok

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu typu Bungalov nachádzajúci sa v tichom prostredí vo Viničnom v blízkosti Pezinka.
Rodinný dom je postavený na rovinatom pozemku vo veľkosti 652 m2 , plocha obytnej časti domu je 115 m2, celková ÚŽITKOVÁ plocha domu je 156 m2, podpivničenie 41m2, altánok , státie na auto, zimná záhrada, skleník s jacuzzi a jazierkom a exotickými rastlinami, ktoré je pred prípravou na bazén.Na pozemku je upravená parková záhrada a automatické zavlažovanie.

Technické parametre:
Rodinný dom bol skolaudovaný v decembri roku 2008, zateplený .Okná, vchodové aj interiérové dvere v celom dome sú plastové, dom má PODLAHOVÉ kúrenie a krb v obývačke.Rodinný dom má komplet všetky inžinierske siete (V,P,E.K)
Obec Viničné patrí medzi obce s vinohradníckou tradíciou. Obec je vzhľadom na optimálnu polohu, občiansku vybavenosť a blízku dopravnú dostupnosť na diaľnicu, či k mestám Pezinok, Senec,Trnava a Bratislava výhodným miestom na bývanie.

Viac
Alarm
Altánok
Automatická závlaha
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Jacuzzi
Krb
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Nízkoenergetický dom
Novostavba
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Oplotenie
Podlahové kúrenie
Pri lese
Príroda
S výhľadom
Samostatne stojaci dom
So zariadením
Tehla
Zabezpečovací systém
Všetky inzeráty makléra
Silvia Rašková
Ľudia od nepamäti potrebovali svoje bývanie, útočisko pred nepohodou, miesto bezpečia, istoty – DOMOV. Dovoľte mi, aby sme spoločne vyriešili Vaše nové bývanie a našli to správne miesto, pravý DOMOV pre Vás, a to všetko s úsmevom na tvári. Rada Vás budem sprevádzať procesom predaja alebo kúpy nového bývania, aby sme na konci dňa mali obe strany dobrý pocit z úspešného výsledku.