POZEMOK
/
Na predaj

Stavebný pozemok 2 – Lietava

Typ

POZEMOK

Ponuka

Na predaj

Cena

88 500 €

Výmera

670 m²
Cena
88 500 €
Výmera
670 m²
Lokalita
Žilina

Pozemok s vydaným stavebným povolením, inžinierskymi sieťami a vybudovanými opornými múrmi. Výmera 600 m2 plus podiel 1/2 na prístupovej ceste s výmerou 140 m2 umožňuje výstavbu moderného bungalovu alebo úpravu projektu podľa vlastnej predstavy. Rozmery sú 22 x 28 m. Nachádza sa v novej lokalite Lietava Greenpark.

Je možné odkúpiť aj susednú parcelu a získať tak lukratívny pozemok s výmerou 1150 m2. Celé okolie obývajú mladé rodiny, panorámu skrášľuje výhľad na Lietavský hrad a nadšencov cyklistiky, turistiky a behu poteší krásna príroda.

Ak už dlhšie hľadáte pozemok a v každej ponuke ste našli nejaký háčik, tak pri tomto pozemku môžete okamžite začať realizáciu svojich predstáv o bývaní. Cena je vrátane DPH. Stavebná spoločnosť s výbornými referenciami vám vie ihneď poskytnúť rozpočet a ponuku na výstavbu a radi Vám pomôžeme aj s financovaním.

Už len treba zavolať do Riešime bývanie a dohodnúť si obhliadku.

Viac
Príroda
Slnečný
Všetky inzeráty makléra
Ján Ratulovský
V realitách sa pohybujem už viac ako 10 rokov. Za tento čas som zrealizoval niekoľko stoviek prevodov nehnuteľností a prenájmov. Už od začiatku som sa snažil uprednostniť záujmy ľudí, ktorých som zastupoval, pred rýchlym ziskom a som vďačný, že väčšina klientov sa ku mne vracia aj po rokoch. Dávam si záležať aby sa ich predstavy o kvalitnej službe naplnili na 100% a tiež, aby vyriešenie kúpy či predaja bolo príjemným zážitkom. Svoje pôsobenie som sa rozhodol spojiť so značkou Riešime bývanie nakoľko ľudia v tíme Martina Čapa zastávajú rovnaké hodnoty a spokojnosť klienta je pre nich kľúčovým parametrom úspešnosti celej značky. Ak sa rozhodnete využiť moje služby vždy budem pre Vás pracovať s maximálnym nasadením.