fbpx
DOM
/
Úspešne predaná

RD ČIERNA VODA

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

300 000 €

Výmera

0 m²
Cena
300 000 €
Lokalita
Chorvátsky Grob, Senec

O akú NEHNUTEĽNOSŤ išlo?

Moderný samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom s veľkou terasou. Dom leží na rozľahlom pozemku orientovanom na juhozápad s príjemným výhľadom na pohorie Malých Karpát. Pozemok za domom dáva priestor, pre osadenie bazéna. Hneď pri dome je k dispozícii pohodlné parkovanie až pre 4 autá.

Čo boli CIELE KLIENTA?

Kedže dom staval skúsený developer, cieľom bolo zabezpečiť predaj ideálne v štádiu, kedy si nový majiteľ mohol dokončiť svoj dom podľa svojho vkusu a potrieb.

Aká bola moja STRATÉGIA PREDAJA?

Po dohode s developerom som zabezpečil atraktívnu ponuku a zrealizoval prezentáciu na najväčších realitných portáloch, tak aby bola ponuka v centre pozornosti pre ľudí, ktorí hľadajú ponuku hotového rodinného domu vo vyššom štandarde.

Aký bol VÝSLEDOK?

Ozvali sa mi klienti – mladá rodina, ktorá bývala v prenajatom rodinnom dome a dokonale poznali lokalitu. Po niekoľkých obhliadkach ich ponuka presvedčila a rozhodli sa pre kúpu. Developer bol veľmi ústretový a dotiahol celú stavbu do konca. Mal som radosť, že nakoniec táto rodina našla presne to čo hľadala.

V prípade, že zvažujete predaj rodinného domu, rád sa s Vami stretnem a vysvetlím ako nastaviť podmienky pre úspešný priebeh.

Viac
Krb
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Občianska vybavenosť
Oplotenie
Pri vode
Samostatne stojaci dom
Slnečný
Terasa
Všetky inzeráty makléra
Bohumil Vítek
Mám za sebou pôsobenie v bankovom sektore, ale okolnosti ma priviedli k realitnej činnosti, kde som sa 7 rokov venoval komerčným nehnuteľnostiam. Avšak až pri nehnuteľnostiach ako sú byty, rodinné domy a pozemky, ktoré sú určené na bývanie som pochopil, akú veľkú zodpovednosť nesieme my realitní makléri, keď sa na nás ľudia obracajú s dôverou pri kúpe a predaji tej svojej nehnuteľnosti. Pre mňa je táto dôvera veľmi zaväzujúca, takže každý prípad beriem veľmi osobne.