DOM
/
Na predaj

Víkendový dom – Dudince

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

550 000 €

Výmera

290 m²
Počet izieb
5
Cena
550 000 €
Výmera
290 m²

Ak hľadáte rekreačný objekt pre firmu alebo pre veľkú rodinu, tak táto ponuka je určená práve pre vás.
Objekt sa nachádza v Dudinciach hneď vedľa vyhľadávaných kúpeľov, na južnom svahu presvetlenom každodenným slnkom. Pár sto metrov od množstva hotelov a kúpeľných hostí, no predsa tu nájdete pokoj a kľud na vlastnom pozemku s rozlohou viac ako 8000 m². Dom postavený v roku 2008 ako vinohradnícky dom s penziónom bol navrhnutý tak, aby zapadol do okolitého prostredia a má vlastnú profesionálnu kuchyňu a reštauráciu. Ak máte veľkú rodinu a veľa priateľov, určite vás poteší rozľahlá krytá terasa a súkromie, ktoré môžete svojim hosťom dopriať v izbách s kúpeľňou, balkónom a krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Všetky izby sú zariadené a disponujú vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou. Nechýba ani vínna pivnička, či rozprávková vináreň pre 30 ľudí. Dom je vykurovaný plynom v kombinácii podlahového kúrenia s radiátormi a dostatok TÚV zabezpečuje 5 slnečných kolektorov. Prvý hotel je len 50 metrov od domu a na kúpalisku ste za pár minút. Každý deň si môžete dopriať masáže, dobré jedlo, či minerálnu vodu vytekajúcu z voľne dostupných prameňov v areáli kúpeľov. V Maďarsku ste za necelých 20 minút a na letisko do Budapešti to je 1,5 hod. Bratislava 170 km, Banská Bystrica 78 km, Lučenec aj Nitra 80 km a Zvolen 55 km
Na dome nie je žiadna ťarcha, predáva sa zariadený a je ihneď k dispozícii.
Ak máte záujem pocítiť naživo tú atmosféru pokoja, relaxu a súkromia, ktorú tento dom ponúka, určite mi zavolajte. Veľmi rád vás privítam na osobnej obhliadke.

Viac
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Ideálna orientácia
Krb
Navrhnutý interiérovým architektom
Podlahové kúrenie
Pri lese
S výhľadom
Slnečný
So zariadením
Solárne panely
Terasa
Tichá lokalita
Vínna pivnica
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Branislav Kleň
Domov je tá najzákladnejšia priorita každého z nás. Je to miesto, kde žijeme s tým najcennejším, čo v živote máme. Rozhodnutie nájsť si svoj nový domov je spojený s veľkým rizikom a častokrát je to tá najväčšia investícia v našom živote, pri ktorej nechceme spraviť chybu. Sám som si týmto procesom prešiel a môj domov je dnes ten, ktorý som si vysníval. Chcem byť pri tom, keď aj vám vďaka mojim vedomostiam a skúsenostiam pomôžem nájsť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú vy premeníte na domov. Robiť tie najväčšie životné rozhodnutia s istotou, to je to, v čom sa môžete na mňa spoľahnúť.