POZEMOK
/
Na predaj

Pozemok – Most pri BA

Typ

POZEMOK

Ponuka

Na predaj

Cena

378 000 €

Výmera

2 516 m²
Cena
378 000 €
Poschodie
0
Výmera
2 516 m²
Lokalita
Most pri Bratislave, Senec

Pozemok 2516 m2 so skvelými parametrami!

Ponúkam Vám exkluzívne stavebný pozemok s vynikajúcou polohou a absolútnym súkromím,  ktorý sa nachádza v zastavanej rezidenčnej zóne  v centre obce Most pri Bratislave. V tejto rezidenčnej oblasti len s ťažkosťou nájdete čistý pozemok na novú výstavbu,  pri ktorej nemusíte robiť žiadne kompromisy. Veľkorysá výmera pozemku Vám ponúka postaviť si dom podľa vlastných predstáv. Veľkorysá rozloha pozemku ponúka možnosť výstavby až 3och rodinných domov, alebo na iný investičný zámer.
V prednej časti pozemku sa nachádza starší rodinný dom, ktorý sa dá využiť novým majiteľom prípadne na podnikateľský zámer
Inžinierske siete voda, studňa, el. prípojka 220 V + 380 V sa nachádzajú priamo na pozemku, plynovod sa nachádza v komunikácii pred pozemkom  5 m.

Viac
Centrum mesta
Dobré rozmery pozemku
Napojenie na všetky IS
Oplotenie
So stavebným pozemkom
Studňa
ÚPI k dispozícii
Záhradné úpravy
Všetky inzeráty makléra
Renáta Mládková
Hovorí sa, že keď robíte to, čo Vás baví, tak to robíte s entuziazmom a pozitívnou energiou. Reality ma bavia od vysokej školy, sú mojím koníčkom a stali sa aj mojou profesiou. Teším sa z každého nového obchodu a do každého sa pušťam so 100% nasadením. Tak, ako keby som to robila pre svoju rodinu.