Referencia

SLÁVKA, B., PREDAJ BYTU, BA II

 

1

Vašu realitnú kanceláriu a priamo Vás som nijak dlho nehľadala. Vlastne som po rozhodnutí o predaji bytu z dôvodu sťahovania sa mimo Bratislavu nestrávila žiaden čas surfovaním po nete a priamo zavolala Vám ako osobe, ktorá mi bola odporúčaná zo strany dlhoročnej známej. Rozhodujúcimi vlastnosťami, ktorými ste mi boli popísaný boli: profesionalita, efektívna a jasná komunikácia, časová flexibilita, ústretový prístup a ochota. Všetky tieto očakávania sa mi v prípade našej spolupráce postupne napĺňali.

Veľmi mi vyhovovala naša dohoda pri určení stratégie predaja. Po dvoch stretnutiach som nemala žiadne obavy ponechať Vám kľúče od bytu a odsťahovať sa 400 km od hlavného mesta. O každom kroku som bola informovaná okamžite telefonicky, dôležité body som si vždy našla jasne popísané v schránke elektronickej pošty. Predaj prebehol veľmi rýchlo a tichou aukciou sme sa dostali na sumu vyššiu ako určenú v inzercii.
Následne generovanie papierov a ďalších papierov sa ma takmer nedotklo, všetku legislatívu ste riešili v mojom mene, za čo som hrozne vďačná. Moja osobná účasť bola žiadaná len v poslednom kroku celého procesu, pri podpise kúpnej zmluvy. Neostáva mi iné len Vám poďakovať za všetko vyššie spomenuté i za trpezlivosť, akou ste odpovedali na moje nekonečné otázky 😉

Našu spoluprácu hodnotím ako nadmieru naplňujúcu a prevyšujúcu moje očakávania. Musím priznať, že aktuálne riešime s rodinou kúpu nehnuteľnosti v inej časti Slovenska a veľmi rýchlo som pochopila, že kanceláriu a realitného makléra  Vášho rozmeru je náročné stretnúť druhýkrát. Bez akýchkoľvek pochybností Vás môžem odporúčať aj tým najnáročnejším klientom.

Želám mnoho úspechov v osobnom i profesionálnom živote pán Žiška. Ešte raz ďakujem!

About the author

Podobné články