SME REALITNOU KANCELÁRIOU ROKA 2016

rk-roka-webheader
Minulý týždeň vo štvrtok na Konferencii NARKS získala naša kancelária ocenenie Realitná kancelária roka 2016. Táto cena nie je o popularite a ani nie je odmenou žiadnej poroty. Základom je celoslovenský kvalitatívny prieskum realizovaný prieskumnou agentúrou TNS.

V mysterycalloch a mysteryshoppoch je overený spôsob práce kancelárie, pričom sa podľa presných pravidiel bodovo hodnotí 5 kategórií parametrov od prvého kontaktu, cez komunikačné zručnosti, profesionalitu, odborné znalosti, až po celkový dojem z jej maklérov. Zisťuje sa napríklad, či maklér kupujúcemu zavolal naspäť a kedy, či mu podal detailnú informáciu o nehnuteľnosti, o ktorú sa zaujímal, alebo či vedel zrozumiteľne a presne vysvetliť postup kúpy. Z celkového počtu 200 bodov sme získali 189 ( stále je na čom pracovať ;)).

Keď sme toto ocenenie získali, veľmi sme sa potešili. Hlavne preto, lebo sme dostali nestranné potvrdenie, že našu prácu robíme dobre. Referencie našich klientov nás vždy podporia v našej každodennej snahe robiť veci najlepšie ako vieme, ale takéto nezaujaté hodnotenie bolo pekným potvrdením, že ideme správnym smerom, a že neustála práca na našich procesoch, zručnostiach a znalostiach má zmysel.

Nemáme ilúzie a vieme, že toto ocenenie je v skutočnosti iba prepožičané. Vlastne aj tak trochu dúfame, že oň budúci rok zabojuje ešte viac a ešte lepších kancelárii na Slovensku, pretože sú to nielen naši klienti, ktorí nám pomáhajú ostávať vernými našim hodnotám, ale aj naši konkurenti. Nakoniec, k tomu, aby sa naplnila naša misia a zmysel existencie – “Aby riešenie bývania bolo príjemným zážitkom…” je potrebné, aby sme sa zlepšovali nielen my, ale aby sa zlepšoval celý náš trh. Ďakujeme :).