Predávate?
Nečakajte.
Ale dobre vyberajte.

Ak dnes neviete predať vašu nehnuteľnosť, nie je to preto, že je zlý trh alebo že máte zlú nehnuteľnosť.

Je to preto, že máte slabého makléra a nepripravenú kanceláriu.

V RIEŠIME BÝVANIE máme takmer 20-ročné skúsenosti a potvrdené úspechy tak v dobrých, ako aj v zlých časoch.

Pri našej úspešnosti predaja viac ako 92% si môžete byť istí, že s nami vašu nehnuteľnosť naozaj predáte.

Dnes záleží na tom, s kým a ako.

Prehrať video

5 vecí, ktoré musíte vedieť, ak chcete predať za najlepšiu cenu na trhu

1

záujem

Ako prvé musíte vedieť vygenerovať v pomerne krátkom čase dostatočný záujem tých správnych ľudí. Čím viac ľudí o vašej nehnuteľnosti vie, tým lepšia vyjednávacia pozícia. Široký záujem však neurobí iba inzerát na realitných portáloch alebo post na Instagrame či Facebooku. Ak využijete naše služby, vaša nehnuteľnosť bude prednostne ponúknutá našim zazmluvneným klientom, ktorí majú schválené financovanie a sú na kúpu pripravení. Čas totiž hrá proti vám.

2

príťažlivosť

Ako druhé musíte vedieť príťažlivým spôsobom odprezentovať tie správne výhody. Čím unikátnejšie bude nehnuteľnosť pôsobiť, tým zásadnejšie bude cenové premium, ktoré prinesie. Nie je to opäť iba o jednoduchom ohúrení dronovým videom alebo stagingom.

3

predajná stratégia

Kľúčovou pre úspešnosť predajnej kampane vašej nehnuteľnosti bude vždy nie len ponuková cena, ale aj následná predajná stratégia. Vedieť s akou cenou vstúpiť na trh, aby bola pre kupujúcich zaujímavá a tiež, ako s ňou následne narábať, je to najdôležitejšie. Zverejniť inzerát so sumou, ktorú si za svoju nehnuteľnosť želáte dostať, jednoducho nestačí.

4

detaily

Na detailoch záleží a každý predaj má schopnosť sa rozsypať v ktorejkoľvek fáze transakcie. Pri maximalizácii predajnej ceny to platí dvojnásobne. Perfektné prevedenie predaja aj po technickej stránke je to, na čom stojí momentum pri predaji a aj jeho nadpriemerný výsledok a spokojnosť klienta.

5

negociácia

Predaj za najlepšiu cenu vyžaduje overeného profesionála. Niekoho, kto perfektne ovláda postupy ako pracovať s vyjednávacou pozíciou od prvého telefonátu až po uzatvorenie zmluvy a peniaze na účte. Teda niekoho, kto dokáže správneho kupujúceho nielen nájsť, ale pozornou komunikáciou aj udržať a nestratiť.

Formulár

Chcem predať za najlepšiu cenu na trhu

Nikto, ani my nedávame svoj e-mail radi, preto dve ubezpečenia od nás:
– váš e-mail nedáme ani nepredáme nikomu ďalšiemu,
– keď nebude komunikácia pre vás užitočná, máte možnosť ju ukončiť.

Garancia spokojnosti

Máme 97% spokojných zákazníkov.

Od roku 2017 si robíme dlhodobý automatizovaný prieskum spokojnosti nielen našich zákazníkov, ale aj cudzích ľudí, ktorí prídu na našu obhliadku alebo open house. 

Systém im odošle dotazník a jeho odpovede sa automaticky online vyhodnotia. Nemáme žiaden dosah na výsledky a nemáme ich ako upraviť.

Dlhodobý výsledok je, že až 99% zákazníkov a kontaktov by odporúčalo služby našich maklérov svojim známym. 

nemôžete čakať na najlepšiu cenu? Skúste férový výkup.

férový výkup nehnuteľnosti

V niektorých prípadoch si nemôžete dovoliť čakať na ideálny predaj. Buď potrebujete rýchlo peniaze, alebo je nehnuteľnosť v nepredajnom stave. Vtedy je riešením férový výkup, keď vašu nehnuteľnosť vykúpime v takom stave v akom je a za férovú cenu.

BRATISLAVA | TRNAVA | NITRA | TOPOĽČANY | TRENČÍN | ŽILINA | DOLNÝ KUBÍN | KOŠICE