Špičkoví makléri predávajú aj
v zlých časoch

MARTIN ČAPO
CEO realitnej kancelárie Riešime bývanie

Ak dnes neviete predať vašu nehnuteľnosť, nie je to preto, že je zlý trh alebo že máte zlú nehnuteľnosť.

Je to preto, že máte slabého makléra a nepripravenú kanceláriu.

V RIEŠIME BÝVANIE máme takmer 20-ročné skúsenosti a potvrdené úspechy tak v dobrých, ako aj v zlých časoch. Pri našej úspešnosti predaja viac ako 92% si môžete byť istí, že s nami vašu nehnuteľnosť naozaj predáte.

Dnes záleží na tom, s kým a ako.

5 DÔVODOV, PREČO ŠPIČKOVÝ MAKLÉR PREDÁ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ AJ V ZLÝCH ČASOCH

1

vygeneruje dostatočný záujem

Naši makléri majú vypracované vlastné originálne postupy, ktoré im umožňujú byť o krok vpred. Vďaka nim dokážu pre vašu nehnuteľnosť vygenerovať v pomerne krátkom čase dostatočný záujem tých správnych kupujúcich, čo na dnešnom trhu len tak hocijaký maklér nedokáže. Čím viac ľudí o vašej nehnuteľnosti vie, tým lepšia vyjednávacia pozícia. 

Široký záujem však neurobí iba inzerát na realitných portáloch alebo post na Instagrame či Facebooku. Ak využijete naše služby, vašu nehnuteľnosť prednostne ponúkneme našim zazmluvneným klientom, ktorí majú schválené financovanie a sú na kúpu pripravení. 

Takých klientov je dnes na trhu ako šafránu a špičkový maklér to vie. A vie aj to, ako s nimi pracovať.

2

PútavO odprezentuje unikátnosť nehnuteľnosti

Špičkový maklér vie záujemcom pútavým spôsobom odprezentovať tie správne výhody vašej nehnuteľnosti. 

Čím unikátnejšie bude vaša nehnuteľnosť pôsobiť, tým zásadnejšie bude cenové premium, ktoré prinesie. Nie je to opäť iba o prvoplánovom ohúrení dronovým videom alebo stagingom. 

Celý proces je oveľa komplexnejší a špičkový maklér presne vie, ako ho navigovať.

3

správne nastaví predajnú stratégiu

Kľúčovou pre úspešnosť predajnej kampane vašej nehnuteľnosti bude vždy nielen ponuková cena, ale aj následná predajná stratégia, ktorú špičkový maklér perfektne ovláda. Vedieť s akou cenou vstúpiť na dnešný trh, aby bola pre kupujúcich zaujímavá, a tiež, ako s ňou následne narábať, je to najdôležitejšie. 

Zverejniť inzerát s podobnou sumou, akú ste videli niekde na internete, jednoducho dnes už nestačí.

4

neurobí ani najmenšiu chybičku

Každý predaj má schopnosť rozsypať sa v ktorejkoľvek fáze transakcie, a preto záleží na detailoch. Na dnešnom trhu, kedy si kupujúci môže doslova vyberať, to platí dvojnásobne. Perfektné prevedenie predaja aj po technickej stránke je to, na čom stojí momentum pri predaji, a aj jeho nadpriemerný výsledok a spokojnosť klienta. 

Nechcete predsa, aby vašu nehnuteľnosť predávali amatéri?!

5

nájde a nestratí toho správneho kupujúceho

Špičkovým maklérom môže dnes byť len overený profesionál. Taký, ktorý perfektne ovláda postupy ako pracovať s vyjednávacou pozíciou od prvého telefonátu až po uzatvorenie zmluvy a peniaze na účte. Teda niekto, kto dokáže správneho kupujúceho nielen nájsť, ale pozornou komunikáciou ho aj udržať a nestratiť.

Naši spičkoví makléri majú navyše špičkovú podporu kancelárie:

Špičkový podporný tím Špičkového kameramana Špičkový marketing Špičkových stagerov Špičkovú právničku Špičkových asistentov Špičkové nástroje Špičkové techniky a postupy Špičkovú organizáciu práce Špičkovú značku Špičkovú históriu transakcií Špičkovú databázu klientov A špičkovú prácu s nimi

Prehrať video

Napíšte nám

Chcem predať so špičkovým maklérom

Nikto, ani my nedávame svoj e-mail radi, preto dve ubezpečenia od nás:
– váš e-mail nedáme ani nepredáme nikomu ďalšiemu,
– keď nebude komunikácia pre vás užitočná, máte možnosť ju ukončiť.

Garancia spokojnosti

Máme 97% spokojných zákazníkov.

Od roku 2017 si robíme dlhodobý automatizovaný prieskum spokojnosti nielen našich zákazníkov, ale aj cudzích ľudí, ktorí prídu na našu obhliadku alebo open house. 

Systém im odošle dotazník a jeho odpovede sa automaticky online vyhodnotia. Nemáme žiaden dosah na výsledky a nemáme ich ako upraviť.

Dlhodobý výsledok je, že až 99% zákazníkov a kontaktov by odporúčalo služby našich maklérov svojim známym. 

nemôžete čakať na najlepšiu cenu? Skúste férový výkupRB.

férový výkup nehnuteľnostiRB

V niektorých prípadoch si nemôžete dovoliť čakať na ideálny predaj. Buď potrebujete rýchlo peniaze, alebo je nehnuteľnosť v nepredajnom stave. Vtedy je riešením férový výkupRB, keď vašu nehnuteľnosť vykúpime v takom stave v akom je a za férovú cenu.

BRATISLAVA | TRNAVA | NITRA | TOPOĽČANY | TRENČÍN | ŽILINA | DOLNÝ KUBÍN | KOŠICE