Referencia

PRVÉ VLASTNÉ BÝVANIE

“Kúpa bytu pre mňa na začiatku predstavovala veľký krok a teda aj stres. Nájsť ten správny byt na tom správnom mieste a potom všetky papiere, detaily a k tomu všetky nevyžiadané dobré rady priateľov. 🙂 Napokon som však mala obrovské šťastie na ľudí, s ktorými som týmto procesom prechádzala. Jedným z nich je Veronika Varholová z Riešime Bývanie.

O spoločnosti Riešime Bývanie som sa dozvedela od známej. Keď som hľadala byt na ich stránke, bol to pohodový a svižný proces. Žiadne prehrabávanie sa v horách inzerátov a hľadanie ihly v kôpke sena. Na stránke ponúkajú pár bytov, no každý má niečo do seba. A takto som našla aj ten byt, v ktorom už teraz pár mesiacov bývam.

Celý proces od nájdenia bytu až po posledný podpis prebehol rýchlo a hladko.
Hneď na prvej prehliadke som sa do bytu zamilovala. Od Veroniky som počas obhliadky dostala všetky potrebné informácie. Na druhý deň som spanikárila a potrebovala som byt ešte raz vidieť a ukázať ho rodine. Veronika bola veľmi ústretová – ešte v ten deň večer nám byt znova ukázala. Na ďalší deň som podpisovala rezervačnú zmluvu. Veľmi si vážim, akým spôsobom mi Veronika všetko vysvetlila. Zmluve som do bodky rozumela a pokojná som ju podpísala.

V celom procese bola Veronika ochotná odpovedať mi na otázky, písala a volala mi ohľadom všetkých krokov pri kúpe. Stále som vhľad do toho, čo sa deje a najmä, aké kroky musím kedy podniknúť. To veľmi oceňujem, nebola som na to sama.

Spoločnosť Riešime Bývanie a Veroniku odporúčam, kade chodím! Asi nikdy nezabudnem na moment, keď som si prišla na byt vyzdvihnúť kľúče a doladiť posledné papiere. Veronika mi otvorila dvere a povedala: ,,Vitajte doma!” 🙂 “

About the author

Podobné články