Začnite tú najzaujímavejšiu etapu vášho profesionálneho aj osobného života

Keď som pred takmer 20-timi rokmi zakladal RIEŠIME BÝVANIE, mal som iba jednu víziu.

Vytvoriť komunitu ľudí, ktorí sa spolu cítia dobre pri realizovaní spoločne prospešného cieľa. O tie reality mi ani tak nešlo.

Dnes viem, že profesia makléra v tom správnom prostredí a so skúseným vedením prináša oveľa viac, než len tento dobrý pocit.

Prináša priestor pre neustály osobnostný rast neporovnateľný s akoukoľvek inou profesiou alebo podnikaním.

Martin Čapo

Zakladateľ a CEO
realitnej kancelárie
Riešime bývanie

Nepotrebujeme ohurovať získanými oceneniami, výpočtom nástrojov alebo výškou tržieb.

Lídri na trhu

Keď vaše služby, postupy a marketingové stratégie už roky kopírujú realitky vpravo-vľavo viete, že ste lídrom na trhu.

Najlepšie talenty

Keď za vašimi maklérmi chodia náborári z tých najväčších a najznámejších kancelárií na Slovensku, môžete si byť istý, že máte vo firme ten najlepší talent.

Jedinečný tím

A keď to s vami, a aj medzi sebou, všetci otvorene a s humorom preberajú, viete, že sa vám podarilo vybudovať naozaj jedinečný tím.

Nezáleží, či ste nováčik, zabehnutý maklér alebo majiteľ kancelárie.

ak sa chcete pohnúť vpred a máte odvahu, s našou pomocou

môžete začať tú najzaujímavejšiu etapu svojho profesionálneho aj osobného života.

FAQ

Často klAdené otázky

Dobrá komunikácia je pre realitného makléra základom pre efektívnu interakciu s klientmi – kupujúcimi a predávajúcimi. Znalosť miestneho realitného trhu je výhodou, vrátane prehľadu o cenách nehnuteľností a aktuálnych trendoch. Skutočnou pridanou hodnotou u tejto profesie je hlavne záujem o osobnostný rast a túžba meniť seba samého.

Predpokladom pre prácu realitného makléra a absolvovanie všetkých potrebných kurzov je minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou. Ostatné sa dozviete na úvodnom školení našej realitnej kancelárie.

Treba rátať s tým, že rozbeh môže trvať aj rok. Na začiatku sa budete venovať hlavne oboznamovaniu sa a nácviku práce s technikami, nástrojmi a postupmi potrebnými pre profesionálne poskytovanie služieb realitného sprostredkovania. Po zvládnutí základov veľká časť vášho času bude venovaná budovaniu vašej sféry vplyvu a povedomia o vašej značke ako realitného profesionála.

To záleží na viacerých faktoroch, primárne však na vašej vlastnej aktivite, šikovnosti a tiež sieti kontaktov, ktorú už máte a ktorú budete ďalej postupne pod našim vedením rozširovať. Je dôležité mať realistické očakávania a byť pripravený na počiatočné investície v podobe nemalého úsilia a času. Za predpokladu, že budete robiť potrebné aktivity, ktoré má úspešný maklér robiť, je pravdepodobné, že zarábať začnete v priebehu 3 až 6 mesiacov.

V prvom kroku medzi svojimi známymi, ktorých je potrebné informovať o tom, že s prácou realitného makléra začínate. Následne na internete, sociálnych sieťach, prostredníctvom marketingových aktivít, prácou so svojou sférou vplyvu a networkingom. Všetko o tom, ako na to, je predmetom nášho prepracovaného vzdelávacieho systému.

Pridajte sa

do komunity úspešných a spokojných ľudí.

Srdečne vás privítame a pomôžeme so všetkým, čo vieme.