Agent kupujúceho

RB-expert na novostavby 23

Stanovenie výberových kritérií
Váš agent Vám pomôže zreálniť kritériá tomu, čo je na trhu možné kúpiť a tiež navrhne smery, ktorými Vás ani nenapadlo sa pozerať. Prejde si s Vami históriu Vášho bývania, potreby a želania tak, aby ste mali dokonalý zoznam kritérií, na základe ktorých sa budete vedieť dobre rozhodnúť.

Prehľad trhu
Na základe Vášho spoluvytvoreného zadania Vám Váš agent začne hľadať vhodné nehnuteľnosti na kúpu. Na rozdiel od automatického robota na internetovom portáli posudzuje vhodnosť a overuje aktuálnosť ponúk predtým, ako Vám ich zašle. Váš skúsený agent vie už na základe inzerátov odhadnúť aj parametre ponúk, ktoré nie sú zverejnené. Vy tak získate vybrané, overené alternatívy na kúpu namiesto záplavy nerelevantných inzerátov.

Rokovanie o podmienkach
V tomto kľúčovom bode kúpy bude Váš osobný agent na nezaplatenie. Pomôže Vám nielen nezávisle potvrdiť správny výber danej nehnuteľnosti, ale tiež zistí všetky okolnosti týkajúce sa jej predaja, ktoré mu napovedia, aká je Vaša vyjednávacia pozícia. Váš agent Vás zastúpi v rokovaní a vyjedná za Vás tie najlepšie podmienky kúpy.

Zmluvný servis
Nakoniec ide s najväčšou pravdepodobnosťou o Vašu najväčšiu životnú investíciu. Aj preto si potrebujete byť istý, že všetky riziká sú ošetrené. Toto je moment, kedy musíte mať po svojom boku nielen skúseného realitného profíka ale hlavne lojálneho advokáta, ktorý zabezpečí, že transakcia prebehne bezpečne a plynulo a Vy si na konci budete užívať nové bývanie s vedomím, že ste investovali dobre.

 

Vážený záujemca o kúpu, po prvýkrát v dlhom období môžete Vašu transakciu zrealizovať tak, že budete držať v rukách všetky tromfy. A nezáleží na tom, či ste práve začali s hľadaním Vášho nového bývania, či neúspešne hľadáte nejakú dobu, alebo už dokonca vážne zvažujete jednu alternatívu. Aj vy môžete využiť všetky výhody, ktoré našim klientom ponúka služba Agent kupujúceho.

Vyplňte prosím tento jednoduchý formulár a my vám pomôžeme dobre a pohodlne kúpiť.

Kontaktné informácie

 

Hľadaná nehnuteľnosť