Garantovaný PrenájomRB

Vy len inkasujete
a o nič sa nestaráte

Pretože my za vás vybavíme všetko okolo prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Vybavíme za vás naozaj všetko:

Nastavenie maximálnej ceny nájmu

Profesionálnu inzerciu na všetkých portáloch

Obhliadky a rokovania so záujemcami

Výber a overenie budúceho nájomcu

Uzatvorenie zmlúv, ktoré vás budú chrániť

poistenie, aby ste boli naozaj bez rizika

pravidelné kontroly predmetu nájmu

úpravy ceny nájmu podľa situácie na trhu

Korektné ukončenie nájmu a odovzdanie

kontrola stavu a príprava na ďalšieho nájomníka

Ak treba, vybavíme ešte viac:

Zmeny dispozície či vybavenia architektom

vypratanie a vyčistenie nehnuteľnosti

právny servis v prípade problémov

Napíšte nám, odpovieme na všetky vaše otázky

Sme zvyknutí na neštandardné otázky a sme pripravení na komplikované situácie. Každý prípad je totiž iný a každý si vyžaduje skúsenosti a flexibilitu riešenia.

Vedeli ste, že každý druhý prenajímateľ prichádza v priemere
o tri platby nájomného ročne?

MOŽNO
STE TO ZAŽILI

Nespoľahliví nájomníci, meškajúce platby, poškodený nábytok. Alebo naopak, celé mesiace prázdny, neobsadený byt bez nájomného na vašom účte vám namiesto zisku generuje stratu.

PREDSTAVOVALI
STE SI TO INAK

Realita prenájmu je oveľa zložitejšia, než sa na prvý pohľad zdá. Výnosný prenájom znamená pravidelne a aktívne strážiť množstvo detailov. Ak vám má váš byt zarábať, je to práca na čiastočný úväzok.

ALE NEMUSÍ
TO TAK BYŤ

My to za vás vyriešime službou GARANTOVANÝ PRENÁJOM premyslenou do posledného detailu. Vďaka nej získate každý mesiac istotu peňazí na účte, ušetríte čas, všetky starosti spojené s prenájmom a zvýšite svoj zisk na maximum.

Na čo si treba dať pozor, než uzavriete s niekým zmluvu?

nereálne vysoká cena nájmu

Niektoré kancelárie dopredu avizujú cenu, ani pritom ešte danú nehnuteľnosť nevideli. Iní vám sľubujú nereálne čísla, aby ste podpísali zmluvu a potom vás cez dodatky tlačia do nižšej. My toto nerobíme. Od nás dostanete Cenovú analýzu s vysvetlením, prečo a ako, nie vopred inzerovanú nereálnu cenu.

neexistujúci fiktívny dopyt

Aj vy ste videli, ako nejaká kancelária tvrdí, že má v šuflíku desiatky záujemcov? Nemá. Sú to vymyslené čísla. Rovnako, ako keď tvrdia, že majú záujemcov, ktorí ihneď zoberú byt do nájmu. Čudujeme sa, koľkí ľudia sa nechajú nachytať. Ak to má fungovať, musia byť všetky strany spokojné. A nájomníci si chcú vyberať.

Minimálne alebo žiadne garancie

Poznáte, ako sa hovorí, že nikto vám nemôže splniť to, čo vám my vieme sľúbiť. Týmto sa zjavne riadia mnohí podnikavci v realitách. Sľúbia vám hory-doly, ešte sa s vami ani nestretli. My to tak nerobíme. Garantovaný prenájom je transparentná služba, ktorá má svoje výhody pre všetky zúčastnené strany. Aj pre prenajímateľa, ale aj pre nájomcu. Všetko musí byť vyvážené. Win-Win-Win.

Krátka história firmy

Spraviť si dnes webstránku a pustiť inzerciu na internete môže absolútne hocikto. Aj človek, ktorý s realitami doteraz nikdy neobchodoval a nič o nich nevie. Zvážte, či vám takýto človek dokáže poskytnúť servis a garancie rovnako, ako realitná kancelária s 20+ ročnými skúsenosťami. A ak nemôžete odolať, aspoň nič nepodpisujte, kým sa nestretnete aj s nami. Nech máte s čím porovnávať.

Riešime bývanie je realitná kancelária s 20-ročnými skúsenosťami
a 97% spokojnosťou klientov. Ak niečo sľúbime, tak to aj dodržíme.

ČO VŠETKO VÁM nielen sľubujeme, ale aj GARANTUJEME?

Peniaze každý mesiac na účte

Už viac nebudete musieť riešiť, či vám nájomca zaplatí nájomné včas alebo ho budete musieť naháňať. S Garantovaným prenájmom vám budú chodiť mesačné platby od nás za prenájom bytu či domu vždy spoľahlivo a načas. Vy nemusíte nič, len inkasovať. 

Overeného nájomcu

Každého záujemcu o prenájom bytu či domu si starostlivo preverujeme v registri dlžníkov a na zozname nespoľahlivých nájomcov. Nestane sa, že by sme vám do bytu nasťahovali neplatiča alebo nespoľahlivú osobu s exekúciou na krku. Aj keď s nimi možno zatiaľ nemáte skúsenosti, na vlastnú päsť by to bola len otázka času. S nami tento problém mať nebudete.

Prenájom bez starostí

Máme 20-ročné skúsenosti s prenajímaním nehnuteľností a tím špičkových realitných expertov na ktorých sa môžete naozaj spoľahnúť. Okrem toho máme databázu klientov, ktorí už teraz čakajú na prenájom vášho domu či bytu. O váš byt sa budeme pravidelne starať, kontrolovať ho a vždy opravíme, čo bude treba. 

Poistenie majiteľa aj nájomcu

Garantovaný prenájom zahŕňa podrobne vypracovanú poistnú zmluvu. Aj vďaka nej budete mať istotu, že váš majetok je u nás naozaj v bezpečí. Ak vám nájomca poškodí vybavenie bytu, čo sa pri prenájme bežne stáva, spoľahlivo to cez poistné krytie za vás vyriešime.

Vstupnú a výstupnú kontrolu

Na začiatku aj na konci nájomného obdobia s vami urobíme podrobnú kontrolu stavu vašej nehnuteľnosti. Budete tak mať absolútnu istotu, že vám ho vrátime v bezchybnom stave. Bude potrebné vymaľovať alebo opraviť zásuvku? Žiaden problém – o všetko sa postaráme. 

Služby architektov

Máte byt v pôvodnom stave alebo po čiastočnej rekonštrukcii? Ako skúsená realitná kancelária s 20-ročnou históriou na trhu máme vlastný tím architektov, ktorí navrhnú úpravy vášho bytu tak, aby bol atraktívny pre nájomníkov.

Do týždňa môžete mať Úspešne prenajaté

naši spokojní klienti

Ako to bude prebiehať?

1

Prvý kontakt

Kontaktujeme vás telefonicky na číslo, ktoré ste uviedli v kontaktnom formulári, a dohodneme si obhliadku. 

2

Obhliadka

Absolvujeme spolu obhliadku vašej nehnuteľnosti, aby sme ju vedeli správne naceniť a priblížili sa k vašim predstavám.

3

Ponuka

Predložíme vám Konkurenčnú cenovú analýzu (CMA) s návrhom ceny za prenájom, prípadne dohodneme potrebné úpravy nehnuteľnosti pred prenájmom, ak budú potrebné.

4

Zmluva

Dohodneme si termín, odkedy bude platiť zmluva a upresníme všetky zmluvné podmienky k spokojnosti obidvoch zmluvných strán. 

5

Garantovaný prenájomRB

V tejto chvíli môže začať plynúť Garantovaný prenájom na dohodnuté obdobie a vy už len budete každý mesiac prijímať od nás peniaze na účet. 

?

Vrátenie bytu

Po skončení zmluvného obdobia si opäť spolu prejdeme stav vašej nehnuteľnosti. O akékoľvek úpravy, ktoré v nej bude potrebné vykonať, sa postaráme a vrátime vám ju perfektnom stave.

ČO ZÍSKATE SLUŽBOU GARANTOVANÝ PRENÁJOMRB?

Komplexnú službu zahŕňajúcu overeného nájomcu

Časovú a finančnú úsporu

Adresné poistenie

Peniaze každý mesiac na účte

predovšetkým získate MAXIMÁLNY PROFIT Z PRENÁJMU

bez ohľadu na to, či tam bude alebo nebude bývať nájomca.

MÁM ZÁUJEM O SLUŽBU GARANTOVANÝ PRENÁJOMRB V BRATISLAVE

Značke Riešime bývanie môžete dôverovať už 20 rokov. Na nič nečakajte. S nami je vaša nehnuteľnosť v najlepších rukách.