Exkluzívna ponuka

5 izbový mezonet v Bratislave na Nivách

Predovšetkým

Našli ste unikátnu nehnuteľnosť

Lokalita

Tento projekt má jedinečnú lokalitu má bezprostredná dostupnosť do centra a práva toto bude jedna z hlavných požiadaviek nového
majiteľa pri výbere tejto nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť

5 izieb, 3 kúpeľne, zaujímavá architektúra a výborná kvalita stavby. Jeden z najviac vyhľadávaných a najťažšie dostupných projektov
v Bratislave.

Vysoký
štandard

Klimatizácia v každej izbe, kvalitné prevedenie a miestnosť na športovanie priamo v byte.

Popis nehnuteľnosti

Všetko, čo potrebujete vedieť, než sa necháte očariť

DISPOZÍCIA

Tento 5-izb. mezonet vás nadchne hneď, ako prejdete hlavným vchodom. Byt je najlepšou voľbou pre viacčlennú rodinu. Celý mezonet je ideálne rozdelený do dennej a nočnej časti, pričom výstup na lodžiu je zabezpečený cez izbu na prízemí bytu. Na poschodí je v átriu vybudovaná športová miestnosť, kde je aj prístup k dennému svetlu. Na prízemí sa nachádza jedna kúpeľňa a na poschodí dve, pričom sa tu nachádza aj samostatná technická miestnosť pre práčku a sušičku.

KOMFORT

Najväčším komfortom je priestor, ktorý byt ponúka. Je využitý veľmi efektívne a to hlavne množstvom úložného priestoru, ktorý je zabezpečený vďaka roldorom v každej izbe a ešte aj šatníkom v hlavnej spálni. Taktiež je v každej izbe klimatizácia a veľkým plusom sú aj 3 kúpeľne. V tomto projekte sa nachádza recepcia, ktorá funguje 24/7 a bezpečnosť je taktiež zabezpečená kamerovým systémom.

Lokalita

Projekt VIKTÓRIA je jeden z najobľúbenejších projektov na Nivách práve pre bezprostrednú dostupnosť do centra mesta a kvalitné prevedenie stavby. Na skok máte obľúbený OC Central, trhovisko Miletičova a Dulovo námestie. Plusom je aj množstvo zelene, ktoré sa nachádza v okolí, ale aj vo vnútrobloku tohto projektu. Niektoré služby a obchody sa nachádzajú priamo na prízemí, čo vám ušetrí množstvo času.

PARAMETRE


12 ročná stavba, podlahová plocha bytu je 144,9 m², pivnica 6,2 m², lodžia 3,7 m², 8/8. poschodí, 3 kúpeľne, povinnosť prikúpiť garážové státie za 30.000 EUR.

 

Detailné

informácie

Úžitková plocha

144,90

Podlažie

8/8

Počet izieb

5

Počet kúpeľní

3

Parkovanie

1

VIDEO

Prehrať video

Fotografie

Cena

699 000 €

Kontaktujte ma

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rád, ak sa mi ozvete.

Tomáš Kuba

licencovaný maklér NARKS

+421 949 811 882

kuba@rbmc.sk