Mobilná appka

Zoberte si Riešime bývanie do vrecka

Videá, články, videoponuky, predstavenie maklérov.
Pre Android aj iOS. Pre mobily aj tablety.
Užívajte.

Najnovšie ponuky s videom

Video o nehnuteľnosti považujeme za jeden z najlepších spôsobov, ako sa dozvedieť hlavné výhody a spraviť si názor na nehnuteľnosť pred obhliadkou. Teraz máte k dispozícii všetky nehnuteľnosti s videom priamo vo svojom mobile, takže si ich môžete pozrieť v kľude, pohodlí a najmä vtedy, keď máte na to voľný čas.

Rady Martina Čapa vždy poruke

Hodnotné rady vo forme textov, videoblogov ale aj celých sérií relácie Nové bývanie budete mať stále poruke. Môžete si tak skrátiť nudnú poradu, dlhú cestu, či nezáživný večer. A pritom ide o cenné informácie ako pre predávajúcich a kupujúcich, tak aj pre začínajúcich maklérov.

Kompletné profily maklérov

Chcete si naozaj zodpovedne vybrať makléra? Vyberte si takého, ktorý Vám je sympatický ako človek. Toto je najlepší spôsob, ako ich všetkých spoznať. Ich profilové videá o nich povedia oveľa viac ako ich profil na stránke. Neponáhľajte sa. Máte ich všetkých vo vrecku.

Kontakty na dva kliky

Nakoniec poteší aj taká maličkosť, ako je online navigácia k nám do kancelárie, telefón, či e-mail na jeden klik, ak je poruke práve vtedy, keď ju potrebujete. Tieto, ako aj ďalšie informácie o našej realitnej kancelárii nájdete v mobilnej appke.

Stiahnite si appku Riešime bývanie

Appka je dostupná pre Apple iPhone, iPad, pre telefóny a tablety so systémom Android, ako aj pre zariadenia so systémom Windows