RB-symbol

Za 30 minút vám poradíme, ako predať váš dom alebo byt čo najlepšie.

Sami si vyberiete jednu z troch predajných stratégií:

Rýchly predaj

Cena, marketing aj obhliadky sú nastavené tak, aby ste mali peniaze čo najskôr. Stratégiu je dokonca možné nastaviť tak, aby sa váš dom alebo byt predal do 48 hodín.

Optimálny predaj

Cenu aj stratégiu nastavíme tak, aby ste dostali za váš dom alebo byt čo najvyššiu cenu, no aby predaj netrval príliš dlho. S takouto stratégiou sa predaj realizuje v rozmedzí 4-och až 8-mich týžňov.

Maximálna cena

Pri takomto predaji využívame pokročilé techniky ako napríklad tichá aukcia. Venujeme zvýšenú pozornosť príprave nehnuteľnosti, výberu kupujúcich a ich následnej licitácii, aby sme maximalizovali predajnú cenu.

Predstavte si, že správnym nastavením ceny môžete získať z predaja vášho domu alebo bytu 10 000 až 20 000 € navyše. To je kompletné zariadenie do nového bývania, alebo nové auto.

Najlepšiu možnú cenu vypočítavame pomocou takmer 30 faktorov.

Okrem veku a stavu nehnuteľnosti rátame aj s momentálnou situáciou na trhu, aktuálnymi kritériami na získanie hypotéky, investičným potenciálom nehnuteľnosti, jedinečnými parametrami konkrétnej nehnuteľnosti a podobne.

Poradíme, čo urobiť, aby cena mohla byť ešte vyššia.

Niekedy je možnosť pomocou malej investície výrazne zvyšiť predajnú cenu. Inokedy sa to zase neoplatí. Napríklad meniť kuchynskú linku väčšinou nemáva zmysel, no položiť novú podlahu môže byť zaujímavé, Je to ale individuálne.

Vieme presne, ako riešiť komplikované prípady.

Všetko sa dá riešiť, len treba poznať všetky možnosti. Niekedy poradíme počkať, niekedy zoženieme chýbajúce podklady. Vždy máme k dispozícii internú právničku a skúsenosti so stovkami podobných prípadov.

Nemusíme sa s vami stretnúť.

Ak sa nechcete stretávať s maklérom, môžete využiť aj službu Ocenenie nehnuteľnosti na diaľku. Tiež je bezplatná, no budeme od vás chcieť podrobnejšie informácie o nehnuteľnosti. Pri osobnom stretnutí si tieto informácie dokáže zistiť maklér sám.

Ale je to lepšie.

Každá nehnuteľnosť, rovnako ako aj jej majiteľ sú jedineční. Za tie roky by sme vám vedeli rozpravať stovky príbehov. Drvivá väčšina bola s úspešným záverom a dobrým pocitom na konci.

2 izbový byt v Trnávke

Rodina Vargová

Často sme riešili veci aj mimo bežnej pracovnej doby a stále hneď a milo reagovala na správy alebo telefonáty. Nehnuteľnosť bola veľmi dobre odprezentovaná a aj celkom presne nacenená, čo pomohlo rýchlemu predaju bez nutnosti znižovania alebo zjednávania ceny. Určite služby využijeme aj v budúcnosti ak budeme riešiť nejaký predaj alebo kúpu. Všetkým vrelo odporúčame!

1-izbový byt v pôvodnom stave

Pani Jana Z.

Byt sa predal cca do 3 týždňov formou tichej aukcie, čo znamenalo osloviť a dostať na obhliadku čo najväčší okruh potenciálnych kupujúcich, ktorí hľadajú ponúkaný typ nehnuteľnosti. Záujemcov bolo asi 8 a každý dostal príležitosť dať svoju ponukovú cenu, tú najlepšiu sme vybrali a byt sa nakoniec predal v hotovosti.

2-izbový byt v centre mesta

Pani Dominika P.

Doteraz som sa nestretla s takýmto profi prístupom a to sme za posledné dva roky predali dva a jeden byt kúpili. Teraz ma len mrzí, že som odporúčanie na Natašu nedostala skôr a mohli aj predošlé nehnuteľnosti prejsť takto hladko.

Vlastne je to jednoduché. A zadarmo.

Dajte nám na seba kontakt a ozveme sa vám v najkratšom možnom čase. Spolu si už dohodneme, kde, ako a kedy vám to vyhovuje a pozrieme sa na váš prípad. Následne vám pripravíme CMA, čo je cenová a predajná stratégia pre vašu konkrénu nehnuteľnosť. A sami sa rozhodnete, ako ďalej.

Vyplňte len e-mail, alebo aj telefón

Áno, na to, aby sme vás mohli kontaktovať potrebujeme, aby ste nám nechali na seba kontakt. Keď si to rozmyslíte, jednoducho komunikáciu ukončíte.

    e-mail (potrebné)

    telefón (urýchli)