BYT V BRATISLAVE NA KOLIBE

BYT V BRATISLAVE NA KOLIBE JE EXKLUZÍVNE MIESTO, KDE SA PRIESTOR A BEZPEČIE SPÁJA S PRÉMIOVOU LOKALITOU

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Tento byt v Bratislave na Kolibe sa nachádza v uzavretom areáli len s niekoľkými bytmi, kde nájdete súkromie a pocit bezpečia. S rozlohou 129 m² predstavuje dostatočný priestor pre celú rodinu. 

nehnuteľnosť

Priestor, dizajn a lokalita sú vlastnosti, ktoré vystihujú túto prémiovú ponuku.  Samotný interiér navrhoval architekt a jeho rukopis je vidieť na rovných líniách, detailoch a útulných farbách bytu. 

Nadštandard

Byt so zameraním na eleganciu a praktickosť zaručuje vysoký komfort bývania, ktorý si zaslúžite. Komfort ešte viac zvyšuje elektrické podlahové kúrenie, klimatizácia v každej miestnosti, priestranná loggia a dve garážové parkovacie miesta.

detaily

Úžitková plocha

129 m²

Podlažie

1/2

Počet izieb

3

počet kúpeľní

2

parkovanie

2

Vyhľadávaná lokalita

Koliba je prestížna lokalita v Bratislave, ktorá je situovaná na malebnom úpätí Malých Karpát. Táto oblasť je vyhľadávaná pre svoje exkluzívne bývanie, kombinujúce nádherné výhľady na mesto s bohatou prírodou v okolí. Na Kolibe nájdete moderné rezidenčné budovy aj elegantné rodinné domy. Všetko je zasadené do zeleného prostredia.

mapa

Prémiová nehnuteľnosť

Interiér tohto bytu v Bratislave navrhoval architekt, ktorý svoje nadanie preniesol do detailného spracovania elegantného dizajnu, jemných línii a príjemných farieb. Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie pohodlia a moderného vkusu.

Tento 3-izbový byt v Bratislave na Kolibe ponúka neopakovateľnú kombináciu pohodlia, štýlu a funkčnosti, čo ho predurčuje stať sa ideálnym domovom. Či už hľadáte pokojné bývanie v blízkosti prírody, ale s rýchlym prístupom do centra mesta alebo preferujete komfortne zariadený byt s premyslenými detailmi, ste na správnej adrese

virtuálna 3d prehliadka

Neoceniteľný nadštandard

Tento byt v Bratislave je synonymum pre moderné a prémiové bývanie. Benefity rozlohy, úložného priestoru, precízne navrhnutého interiéru a mnoho ďalšieho iba podčiarkujú štandard, ktorý bude súčasťou Vašich každodenných životov. 

parametre

Cena 550.000 ,- €

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Tento exkluzívny 3-izbový byt v Bratislave na Kolibe predstavuje ideálne spojenie pohodlia a elegancie, čo z neho robí výnimočnú ponuku na trhu. Moderné vybavenie a malebná atmosféra lokality robia z tohto bytu skutočný poklad pre náročných.


Byt je situovaný v novšom bytovom dome s funkčným dizajnom a modernými prvkami, ktoré zabezpečujú komfort a praktické využitie každého priestoru. S dvoma kúpeľňami, pivnicou, loggiou a dvoma garážovými státiami, tento byt zaručuje pohodlie vo svojej najlepšej podobe. Jeho elegantný interiér je nielen vizuálne atraktívny, ale aj prakticky navrhnutý s dôrazom na priestrannosť, simplicitu a bezpečie.


Okrem moderného interiéru a vynikajúceho vybavenia, táto lokalita ponúka výhody súčasného bývania. Nachádza sa v tichej a pokojnej časti Koliby, známej svojou príjemnou atmosférou. Ideálna pre tých, ktorí hľadajú kombináciu kvalitného bývania a výnimočného životného prostredia v Bratislave. Nehnuteľnosť zároveň ponúka vysoký investičný potenciál vzhľadom na svoju výnimočnú polohu a moderný štýl bývania.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

fotogaléria

kontakt

Jakub Kozmon

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti v Bratislave alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rád, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.