Elegantný veľkometrážny byt s 2 lodžiami

Dokonalá poloha v blízkosti pešej zóny s parkovaním

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Vynikajúca lokalita Starého Mesta kombinuje výhody mobility autom, parkovania, dostupnosti do pešej zóny či umiestnenia rovno pod hradom.

Nehnuteľnosť

Veľkometrážny 3-izbový byt s bezproblémovou dispozíciou ponúkajúcou 2 lodžie umožňuje navyše zmenu aj na 4-izbový byt.

nadštandard

Byt sa nachádza len v 20-ročnom bytovom dome, avšak kvôli zvýšeniu štandardu prešiel pred 5 rokmi kompletnou obnovou vrátane okien.

detaily

Úžitková plocha

149,06 m²

Podlažie

1

Počet izieb

3

kúpeľňa

1

garážové státie

1

Dokonalá Lokalita

Bezkonkurenčná poloha

Byt sa nachádza v lokalite Staré Mesto, ktorá kombinuje bezkonkurenčné výhody mobility autom, garážového parkovania priamo v dome a rýchlej dostupnosti do pešej zóny. Atraktivitu zvyšuje umiestnenie pri hradnej záhrade, ktorá je dostupná len cez cestu, ako aj okamžitý prístup na most SNP a priľahlé obchvaty. Ikonická Zámocká ulica poskytuje napriek svojej bezprostrednej blízkosti úplného centra pohodlné a pokojné rodinné bývanie. 

mapa

Prémiová nehnuteľnosť

Nekompromisné parametre

Aj keď lokalita býva prvoradá, pri kúpe je potrebné sledovať aj ďalšie parametre, ktoré sú nemenné a rovnako dôležité. A táto nehnuteľnosť ich má. Byt ohúri štedrou výmerou, na ktorej sa rozprestiera vzdušná a nerušivá dispozícia. Má 2 väčšie lodžie (11,52 m2 + 6,36 m2), pričom výstup do exteriéru má každá izba. Vďaka tomu, že bytový dom bol postavený len nedávno (v roku 2003), samozrejmosťou je výťah a garážové parkovanie v suteréne. Dom stojí vo svahu, takže aj keď sa byt nachádza len na 1.poschodí/4, reálne je na úrovni druhého poschodia.

Vysoký nadštandard

Rekonštrukcia bytu

Aj keď je bytový dom stále “mladý”, samotný byt prešiel pred 5 rokmi pre zvýšenie štandardu bývania kompletnou obnovou. Premenou prešiel celý byt vrátane nových okien s trojsklom a v každej izbe je klimatizácia. Dizajn je nadčasový a elegantný. Zaujímavosťou je tiež potenciál zmeny na 4-izbový byt predelením jednej zo spální. Bytový dom je v dobrom stave, navyše je v pláne revitalizácia jeho exteriéru.

parametre

Cena 635.000,- eur

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Vybrať si nehnuteľnosť v centra mesta nie je ľahké. Obvykle musí byť kupujúci pripravený na vyššiu mieru kompromisov. Raz chýba balkón, inde zas výťah, alebo vystraší zlý technický stav starých budov. Preto by som rád vyzdvihol túto ponuku na Zámockej ulici, ktorá predstavuje veľmi zaujímavý mix výhod. Samozrejme, kupujúci v Starom Meste bývajú tí najnáročnejší s veľmi konkrétnymi preferenciami, ale verím tomu, že táto nehnuteľnosť vie osloviť väčšinu z nich.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

virtuálna 3d prehliadka

fotogaléria

kontakt

Martina Hornáčková

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rada, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.