Luxusná vila pri mori v Chorvátsku

Rekreačná vila na pláži pre náročných

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Vila Acacia sa nachádza na chorvátskom pobreží neďaleko historického mesta Zadar, len päťdesiat metrov od pláže s prírodným tieňom borovíc a krištáľovo čistým morom. 

Nehnuteľnosť

3 podlažia, VIP apartmán na vrchnom poschodí, výhľad na more, vonkajší vyhrievaný bazén, pergola so záhradným grilom.

nadštandard

Služby concierge, možnosť luxusných výletov, prenájmu jachty, súkromného kuchára, masáží a wellness služieb či vínnych ciest v okolí.

detaily

výmera

325 m2

poschodia

3

Počet izieb

6

výmera pozemku

655 m2

Parkovacie miesta

4

Prímorská lokalita

Vila Acacia v Petrčane poskytuje luxusný a komfortný zážitok s dôrazom na moderný dizajn, súkromie a prístup k širokej palete rekreačných a kultúrnych aktivít.

skvelá poloha

Petrčane je malá turistická dedinka na chorvátskom pobreží, známa svojimi krištáľovo čistými vodami a pokojnými plážami, ktoré sú ideálne pre rodiny a páry hľadajúce relax. Vyznačuje sa nádhernými prírodnými scenériami, vrátane borovicových lesov a olivových hájov, ktoré poskytujú príjemný tieň a autentickú stredomorskú atmosféru. 

široká paleta rekreačných a kultúrnych aktivít

Petrčane sa nachádza medzi historickým mestom Zadar a polostrovom Punta Skala, čo ponúka jedinečnú kombináciu kultúrnych a rekreačných aktivít. Navyše, dedinka je známa výbornou gastronómiou, kde môžete ochutnať tradičné chorvátske jedlá a vína v miestnych reštauráciách a konobách.

mapa

Luxusná nehnuteľnosť

Trojpodlažná luxusná vila s VIP apartmánom

Na vrchnom poschodí VIP apartmán s výhľadom na more, kuchyňou a terasou. Na prvom poschodí sa nachádza veľká obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, WC a garáž so skladom. Druhé poschodie má tri izby (dve s výhľadom na more, jedna s balkónom), dve kúpeľne a  práčovňu. Vonku nájdete bioklimatickú pergolu, vyhrievaný bazén, vonkajšiu sprchu a tri parkovacie miesta. To všetko len 50m od pláže v tesnej blízkosti borovicového hája. 

Poloha a okolie

Vila sa nachádza iba 50 metrov od mora a ponúka krásny výhľad na more. Petrčane je známe svojimi krásnymi plážami s čistým morom, v okolí sa nachádzajú zaujímavé miesta vrátane vinární a historického mesta Zadar. Pre milovníkov prírody sú v dosahu viaceré národné parky.

Fotogaléria

Zaručený nadštandard

Interiér a komfort

Vila ponúka veľkorysý obytný priestor o rozlohe 350 m², ktorý zahŕňa štyri priestranné spálne a štyri kúpeľne. Všetky spálne sú vybavené manželskými posteľami a dve z nich majú vlastné kúpeľne. Z jednej spálne s kúpeľňou je prístup na balkón s nádherným výhľadom na more. Vila disponuje moderným otvoreným priestorom spájajúcim kuchyňu, jedáleň a obývačku, ktorý je presvetlený veľkými sklenenými dverami. Plne vybavená kuchyňa poskytuje všetko potrebné na prípravu chutných jedál​.

Exteriér a rekreácia

Centrálnym prvkom je vyhrievaný hydromasážny bazén s rozlohou 26 m², umiestnený na plne oplotenom pozemku, obklopený lehátkami – ideálny spot na relaxáciu a slnenie. K dispozícii je aj vonkajší gril, čo umožňuje nielen vychutnávať si jedlá na terase, ale aj  ich vonku pripravovať. Vila má krytú terasu so záhradným nábytkom a elektricky ovládanú pergolu, ktorá prispieva k pohodliu a luxusu.

Služby a aktivity

Okrem vynikajúceho ubytovania a vybavenia ponúka Vila Acacia celý rad ďalších služieb, vrátane možnosti využitia služieb concierge, luxusných výletov, prenájmu jachty, súkromného kuchára, masáží a wellness služieb či vínnych ciest. K dispozícii je tiež plne vybavená kuchyňa a gril, čo umožňuje hosťom pripraviť a vychutnať si miestne špeciality​.

parametre

Cena 2.250.000

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Túto nehnuteľnosť by som odporúčal práve preto, že Chorvátsko je pre Slovákov mimoriadne obľúbená dovolenková destinácia, dostupná autom z Bratislavy len za pár hodín. Zároveň sa nachádza v blízkosti letiska, čo zaručí prípadné investičné využitie. Vila sa nachádza na pláži zámerne v ideálnom druhom rade, lebo každý vlastník domu pri mori vie, aký nápor vetra a piesku znáša prvý rad domov. Poloha zároveň zabezpečí maximálne súkromie pri vlastnom bazéne s úžasnými výhľadmi. Cenovka na ponuke naznačuje, že ide o luxusnú nehnuteľnosť, ktorou zároveň ohúrite obchodných partnerov a jej kúpou si zabezpečíte potešenie z investície v oblasti s veľkým nárastom cien. Takúto nehnuteľnosť možno nepotrebujete, ale ak si pozriete našu fotogalériu, zistíte, že ju jednoducho chcete.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

kontakt

Ján Ratulovský

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rád, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.