POZEMOK
/
Úspešne predaná

03/2023: Dom na vidieku – Trenčiansky kraj

Typ

POZEMOK

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

27 900 €

Výmera

0 m²
Cena
27 900 €
Lokalita
Trenčín

Rodinka s dvomi maličkými deťmi mala sen o vlastnom dome na vidieku v okolí Trenčína, ktorý chceli financovať výhradne z vlastných zdrojov. Boli rozhodnutí, že by to mal byť ideálne starý dom, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
Po dlhšom hľadaní oslovili našu realitnú kanceláriu a boli potešení, keď sa dozvedeli o benefitoch našej služby Agent kupujúceho. Navyše sme celú spoluprácu mohli riešiť v angličtine, a tak klientka nemusela všetko prekladať partnerovi zo zahraničia.
Za necelé dva mesiace sme nakoniec našli pozemok, ktorý ich veľmi oslovil, pohodlne sme sa zmestili do rozpočtu. Už teraz sa tešia, že namiesto rekonštrukcie starého domu, si môžu na pozemku zrealizovať svoje plány o výnimočnom a ekologickom bývaní. Ako bonus získali ešte aj krásny výhľad.
Veľmi ma teší, že ich sny sa začali napĺňať s našou pomocou, a to je pre mňa najväčia odmena.

Pôvodné zadanie:
Pre zmluvného klienta hľadáme menší rodinný dom s pozemkom v lokalitách Trenčianskeho kraja, prípadne aj v okolí Piešťan a na Kopaniciach.
Hľadané parametre:
– veľkosť pozemku od 500 m2 s dobrým prístupom
– stav domu vhodný na stále bývanie s možnosťou neskoršej rekonštrukcie
– úžitková plocha domu od 70 m2, počet izieb ideálne 3
– samostatne stojaci dom, teda nie súčasť dvojdomu ani radovej výstavby
– blízka základná občianska vybavenosť (obchod, pošta, lekáreň, MŠ/ZŠ)

Rozpočet je cca 60 000 €, v závislosti od stavu nehnuteľnosti. Financovanie je pripravené 100% z vlastných zdrojov.

Viac
Dobré rozmery pozemku
Rýchly priebeh
S výhľadom
So stavebným pozemkom
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.