BYT
/
Úspešne predaná

06/2024: 2,5-izb. byt – Trenčianske Teplice

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

110 000 €

Výmera

55 m²
Počet izieb
2
Cena
110 000 €
Poschodie
5
Výmera
55 m²
Lokalita
Trenčianske Teplice

Ponuka neštandardného 2,5-izbového bytu zaujala investičných záujemcov, ale aj tých, ktorí hľadali nové bývanie pre seba. Dokonca to boli záujemcovia aj z iných regiónov, ktorých lákalo bývanie v krásnom kúpeľnom meste Trenčianske Teplice.
Ponuka podobných bytov bola však široká, takže sme trpezlivo čakali na toho správneho kupujúceho. Vďaka výbornej spolupráci s klientom sme úspešne upravovovali predajnú stratégiu.
Byt sa podarilo predať k spokojnosti obidvoch zmluvných strán, a tak si nový majiteľ už toto leto môže vychutnať príjemnú teplotu vďaka klimatizácii a krásny výhľad z balkóna, ktorý bol ďalší z bonusov tohto bytu.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.