BYT
/
Úspešne predaná

04/2022 – AGENT KUPUJÚCEHO

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

129 500 €

Výmera

34 m²
Počet izieb
1
Cena
129 500 €
Výmera
34 m²
Lokalita
Čunovo, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Jarovce, Karlova Ves, Lamač, Nové Mesto, Petržalka, Rača, Rusovce, Ružinov, Staré Mesto, Záhorská Bystrica

Pre svojho klienta som hľadala 1-izb. byt v Bratislave IV alebo v inej pokojnej lokalite s dostatkom zelene. Po obhliadkach viacerých vhodných bytov a náročných rokovaniach s predávajúcimi sme našli ten správny byt. Lokalita, priestor a stav bytu zodpovedali nárokom klienta. Dokonca sa nám podarilo získať byt za cenu o 5.500,- Eur menej ako bola pôvodne zamýšľaná suma. Naša spolupráca trvala 2,5 mesiaca, bola veľmi príjemná a s cieľom dosiahnutým na 100 %.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Lucia Dedinská
Či predávate alebo kupujete nehnuteľnosť na bývanie alebo hľadáte investičnú príležitosť, rada vám s celým procesom pomôžem. Viem, aká som bola opatrná, keď som sama hľadala bývanie pre svoju rodinu, na čo všetko som prihliadala. Keďže som s nehnuteľnosťami dlhodobo pracovala, mala som nemalú výhodu. Dovoľte mi poskytnúť túto výhodu aj vám. Verím, že spolu prežijeme príjemnú a inšpiratívnu skúsenosť, ktorá bude zavŕšená vaším spokojným bývaním alebo výhodnou investíciou.