fbpx
BYT
/
Na predaj

1-izb. byt – TO, sídlisko F

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

73 000 €

Výmera

47 m²
Počet izieb
1
Cena
73 000 €
Poschodie
6
Výmera
47 m²
Lokalita
Topoľčany

Sídlisko F je obľúbená časť mesta Topoľčany a tu sa aj nachádza útulný 1 izbový byt, ktorý sa môže kategorizovať ako 2 izbový. Nehnuteľnosť spĺňa požiadavky na dokonalé bývanie.
Byt sa nachádza na 6 /12 poschodí, je svetlý a kompletne zariadený. Disponuje 2 väčšími izbami, kde v jednej izbe môže byť kuchyňa spojená s obývačkou a v druhej spálňa. K bytu prislúcha aj pivnica, takže o úložný priestor je postarané. Veľké plus je dvojitý balkón o vymere 7m4 na ktorý je vstup z oboch izieb. Bytový dom má 2 výťahy a spoločnú miestnosť nazývanú ľudovo „ kočikáreň “. V blízkosti sa nachádza základná škola, škôlka, potraviny, lekáreň a ostatné služby.

Viac
Balkón
Čiastočná rekonštrukcia
Pivnica
Plastové okná
So zariadením
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Janka Felediová
Podala som ruku novej výzve, a tou je RIEŠIME BÝVANIE. Po 15 rokoch v bankovníctve som sa rozhodla pre reality, ktoré boli vždy mojou tajnou túžbou a vedela som, že môj čas príde. Vždy pracujem pre klienta, hľadáme spoločne možnosti, ako si plniť sny. Teší ma, že som súčasťou tých najdôležitejších rozhodnutí pre klientov a ich rodiny, a tým je bývanie. Mojou odmenou je úspešnosť a spokojný klient.