DOM
/
Úspešne predaná

10/2022: 4-izb. RD – Veľká Hradná, okr. Trenčín

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

289 000 €

Výmera

218 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
4
Cena
289 000 €
Výmera
218 m²
Lokalita
Trenčín

Predaj tohto úžasného domu bol zaujímavý tým, že to bola výborná a praktická nehnuteľnosť na peknom a veľkom pozemku, ale v lokalite, v ktorej by ste taký dom nečakali. Napriek vyššej cene, ktorá bola nastavená s ohľadom na všetky parametre a výhody nehnuteľnosti ešte v čase kulminácie trhu, si dom našiel svojich nových majiteľov relatívne veľmi rýchlo aj vďaka našej širokej propagácii. Noví majitelia objavili svoju vysnívanú nehnuteľnosť asi po 2 rokoch hľadania, a tak sa veľmi rýchlo rozhodli vymeniť veľké mesto za príjemné bývanie obklopené prírodou, no so všetkým komfortom moderného bývania vrátane dvojgaráže a veľkej pivnice, v ktorej môže pán domáci rozvíjať svoje hobby. Hoci vybavovanie financovania trvalo trochu dlhšie, celú transakciu sme vďaka veľmi dobrej spolupráci všetkých strán úšpešne dotiahli. Želáme novým majiteľom príjemné bývanie.

Predmetom úspešného predaja bol dom s úžitkovou plochou 218 m2, vrátane podpivničenej dvojgaráže na skvele upravenom pozemku o celkovej výmere 1573 m2. Pri dome bola 80 m2 veľká, čiastočne prekrytá terasa, ktorej súčasťou bol aj bazén. Hneď vedľa terasy bol umiestnený krásny altánok s vonkajšim krbom. Súčasťou vybavenia domu boli aj 3 vstavané skrine, 3 toalety, komora pri kuchyni a krb v obývačke.
IS: Elektrina, plyn, obecný vodovod, vlastná ČOV.

Viac
Altánok
Bazén
Bez ťarchy
Dobré rozmery pozemku
Komora
Krb
Nízke prevádzkové náklady
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Podlahové kúrenie
Samostatne stojaci dom
Tehla
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.