DOM
/
Úspešne predaná

10/2023: 4-izb. RD – Kostolná-Záriečie, okr. Trenčín

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

350 000 €

Výmera

145 m²
Počet izieb
4
Cena
350 000 €
Výmera
145 m²
Lokalita
Trenčín

Predaj tohto moderného a technológiami vybaveného domu bol netradičný a výnimočný vo viacerých ohľadoch.
Napriek zložitejšej trhovej situácii, prvých záujemcov spomedzi mojich kontaktov som mala v podstate pripravených ešte pred spustením predaja. Majiteľ mal v pláne ešte pár detailov dokončovať, takže predaj sme nesúrili. Keďže sa ale pomerne rýchlo práve títo prví záujemcovia rozhodli pre kúpu tohto domu, podarila sa dohodnúť rezervačná zmluva za plnú očakávanú cenu ešte pred zverejnením inzercie a aj dokončovanie niektorých detailov už prebehlo za konzultácie oboch zmluvných strán.
Vďaka výbornej spolupráci a našim skúsenostiam sme ešte úspešne riešili aj prechodné obdobie, kedy kupujúci potrebovali skoršie nasťahovanie, a zároveň dlhší čas na vybavovanie hypotéky, a predávajúci doriešenie preloženia ťarchy na inú nehnuteľnosť. Hypotéku s lepšími podmienkami nakoniec promptne vybavil náš interný hypotekárny špecialista.
Celý proces nebol síce jednoduchý, ale vďaka jeho výbornému nastaveniu a vzájomnej skvelej komunikácii všetkých strán sa podarila naozaj výnimočná transakcia k spokojnosti klientov, a to si cením najviac.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.