DOM
/
Úspešne predaná

11/2021: 4-izb. dvojdom – Lubina

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

159 000 €

Výmera

128 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
2
Cena
159 000 €
Poschodie
0
Výmera
128 m²
Lokalita
Nové Mesto nad Váhom

Rastúce ceny materiálov, pozemkov a stúpajúca inflácia núti ľudí premýšľať nad tým, čo s voľnými finančnými zdrojmi. Aj pre tohto klienta bola voľba jasná – investícia do nehnuteľnosti na atraktívnom mieste s perfektnými parametrami. A tak sa rozhodol zakúpiť obe časti dvojdomu.

Rodinný dom JURAJ s garážou je súčasťou dvojdomu a má úžitkovú plochu 128 m2. Dominuje mu veľká obývačka s kuchyňou z ktorej vedú trojmetrové posuvné dvere na terasu s rozlohou 15 m2.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.